Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám mindenbe...

Mit tegyek, ha anyám mindenbe beleköt, amit csinálok?

Figyelt kérdés
Kikészít degileg. Egy ideig tudom tolerálni, de ha megunom a folytonos beszólásait, akkor nem tudok mást tenni, mint ráhagyni. Fogalmam sincs miért csinálja. Ez a leggyakoribb eset, amit most elmesélek. Megkérdezi, hogy mi legyen az ebéd. Modnok neki valamit, amit szívesen ennék, erre beleköt, hogy az azért nem jó, mert apád nem szereti, ha meg mást mondok, arra is talál kifogást. Végül kotyvaszt valamit. (Akkor minek kérdezi, ha úgyis az lesz, amit ő akar? :D) -vagy ha megkér, hogy segítsek neki főzni, (nem vagyok hülye, szktam magamnak is főzni és élek még) áll beleszól, hogy ezt miért így, azt miért úgy csinálom... A huszadik ilyen beszólásánál szoktam azt mondani, hogy tessék, akkor csináld, ha ennyire tudod. Ma tiszta ideges lett, amikor ezt csináltam és olyan hisztirohama lett, hogy az elképesztő. Elég nhezen viselem már az egyre gyakoribb kitöréseit, pedig igyekszem türelmesnek lenni, de egy idő után elszakad a cérna és vagy ráhagyom, vagy kiállok magamaért. Valaki volt hasonló helyzetben? És hogyanérdemes kezelni az ilyesmit?

2014. febr. 23. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy és anyud?

Nem lehet, hogy most nála a klimax időszaka és ezért ilyen kötekedős?

2014. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, már elég régóta ilyen a természete. Én 20 vagyok, ő 40.
2014. febr. 23. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig akkor anyud is elég fiatal még. Nehéz kérdés. Én is nehezen jöttem ki anyuval, mert teljesen eltérő a gondolkodásunk és a természetünk! Ő kötekedős sajnos és meg hirtelen haragú. 8 éve nem lakok otthon, de a mai napig össze tudunk veszni még telefonon is.


A megoldás majd nálad is az lesz szerintem, ha egyszer el tudsz költözni otthonról.

2014. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lenne a legjobb. Tudom, hogy nem könnyű egyedül megélni, de azt sem jobb hallgatni, hogy 'amíg eltartalak, addig azt csinálod, amit modok'.
2014. febr. 23. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2014. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!