Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzek így mostanában?

Miért érzek így mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig ha rágondolok a szüleimre, leginkább anyura, akkor mindig elkezdek könnyezni van, hogy sírok is. Olyan mint ha hiányoznának,pedig hát mindennap találkozok velük

Idén mentem Gimibe (Új suli) és barátaim sincsenek még úgy igazából, lehet hogy bekever ez az érzés is? Buszozok is a suli 45-50 percre van. Van hogy még a buszon is elkapott ez az érzés.

Mellesleg suli első napján jött meg az első menstruációm is,már akkor váltam ilyen érzékennyé,síróssá, ezért is gondoltam hogy lehet ez miatt van, de még most is ilyen vagyok, és már rég elmúlt a menszeszem.


Szerintetek mitől van ez a szeretethiány érzet? És hogy tudom magam túltenni rajta?

15/l.



2014. szept. 15. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kamaszkor :)
2014. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De általában a kamaszok olyenkor a barátokkal szoktak lenni és nem a családjukkal.
2014. szept. 15. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tipikus. Én is inkább a családommal voltam.
2014. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A sok újdonság, a nagy távolság- ez mind egy elszakadás érzést ad,ezért lehet.De ebben a korban ez amúgy is kicsit kialakul, és nem könnyű.. Szüleidnek sem.

Weöres verse nagyon szép, erről szól, elkuszált a kamaszkor, majd éretten visszatalált..


"A kamaszkor tőled

elkuszált,

szemem a szemedbe

nem talált.


Így tűnődtem: «Mért szült,

mért szeret,

ha örökre élni

nem lehet?


Énmiattam annyi mindent

öl, temet!

mért nem tett a hóba inkább

engemet!»


A kamaszkor tőled

elkuszált,

férfi-szívem ujra

rád-talált,


férfi-szívem a szivedre

rátalált,

megköszön most percet, évet

és halált.

[link]

2014. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ahogy olvastam a válaszaitokat megint elkeztem sirni...:( ez mikor múlik el?
2014. szept. 15. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos kiskamasz vagy, ezt a túlérzékenységet kinövöd, de maradj aranyos és kedves, jószívű lány
2014. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm utolsó!

Csak a legroszabb hogy nehéz visszatartani a könnyeimet.

2014. szept. 15. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg mindenki átesett ezen. Vannak akik érzékenyebbek. Ha jön a rossz érzés,negatív gondolatok ne engedd, hogy a hatalmába kerítsenek. Iratkozz be valamilyen sportágra. Jót tehetnek a jóga gyakorlatok, futás, vicces filmek, kikapcsolódás a barátokkal. Oszd meg valakivel akiben megbízol, sokszor az is segíthet ha kibeszéled ami éppen bánt.
2014. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megbeszélni senkivel sem tudom, mert aki volt egy legeslegjobb barátnöm az most már nagyon távol van tőlem.
2014. szept. 15. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:
a menstruáció elött vagy alatt az ember érzékenyebb vagy ingerültebb. A hormonok teszik ezt velünk. Beszélgess anyukáddal, tölts több időt vele, menjetek együtt moziba, csináljatok közös programokat.
2014. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!