Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik meg, hogy a...

Miért nem engedik meg, hogy a melegek legalább mások bántalmazott, fiatalkorú, meleg gyerekeit örökbefogadhassák?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Itt egy kérdés,ami szerint az ilyen és hasonló esetek ezt indokolttá tennék.

Szerintem sokkal jobb lenne a gyereknek,ha nem félelemben élne addig amíg nagykorú lesz.


2014. szept. 16. 01:22
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
A kérdező 15 éves.
2014. szept. 16. 01:23
 2/26 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb lenne,ha az ilyen gyerekeket egy meleg pár nevelné fel,ahol nem kell félniük a bántalmazástól és lelki terrortól.
2014. szept. 16. 01:27
 3/26 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj.

De egy meleg gyereknek a legjobb helye meleg felnőtteknél lenne.

Az,hogy szerinted ez abnormális,az a te szegénységi bizonyítványod.

Ha a gyerekedet az utcán bántalmazzák,az elég nagy baj.Ebből az következik,hogy otthon is bántani kell a szülőknek a gyereket?

Vagy mire gondoltál?


Ha egy gyerek meleg,az akkor is meleg marad,ha egy szeretetteljes környezetben,meleg párral nőne fel,és akkor is,ha egy agresszív,bántalmazó heteró párral.

És ez nem lehet indok.


Másrészt nyilván azt,hogy ki fogadhat örökbe kivizsgálják.Tehát nem kerülhetne bárkihez.


Tudod sok meleg gyerek örülne,ha meleg szülők között nőhetett volna fel,nem pedig hazudozásban,megnyomorítva a gyerek-,tini-,fiatal felnőtt korát.

2014. szept. 16. 02:04
 4/26 A kérdező kommentje:

A szülőnek a dolga megvédeni a gyerekét.

Nem pedig bántalmazni.

2014. szept. 16. 02:05
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Egy gyereknek nincs kialakult szexualis beallitottsaga, egy gyerek attol gyerek hogy nem foglalkoztatja a szexualitas. Azaz a "meleg gyerek" egy eleg komoly fogalomzavar.
2014. szept. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
gyerekkorban nem lehet még tudni a szexuális orientációt. Csak tinédzserkorban mutatkoznak meg az első jelei.
2014. szept. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A szexuális orientáció 15 évesen már eldőlt,kialakult.


Vagy te 15 évesen nem tudtad melyik nemhez vonzódsz?

15 éves korban már kialakulnak a másodlagos nemi jellegek.


Utolsó,légy szives menj innen,mert te annyira unintelligens vagy,hogy veled nem vagyok hajlandó kommunikálni.

2014. szept. 16. 02:26
 8/26 A kérdező kommentje:

Mint írtam,a kérdező 15 éves,kamasz korban lévő.

Mivel kiskorú így a gyerek megnevezés szerintem tökéletesen megállja a helyét.

2014. szept. 16. 02:27
 9/26 A kérdező kommentje:
Szerintem kezeltesd magad.Nagy eséllyel látens meleg vagy.
2014. szept. 16. 02:32
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi de ez hülyeség... Attól hogy a srác szülei ilyen parasztok attól még nem minden hetero pár az. Nem hiszem, hogy attól lenne jobb helye a gyereknek valahol, hogy az örökbefogadóak gyerekek. Egy gyereknek gondoskodó, elfogadó szülők kellenek, teljesen mindegy az ő vagy a szülei szexuális orientációja.
2014. szept. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!