Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, akik együtt laktok a...

Szülők, akik együtt laktok a már nagykorú gyereketekkel! Ti megengednétek, hogy a meleg fiatok párja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés
Természetesen a fiatokkal egy szobában, egy ágyban.

2014. aug. 21. 18:25
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%
Igazából ha egy szülő elfogadja, hogy a gyereke meleg, akkor nem tudom, mi értelme lenne tiltani a közös alvást. Ha heteró lenne, akkor alhatnának együtt? Rájuk ugyan az vonatkozik, mint másokra, ha akarnak, úgyis szexelnek, nem kell ahhoz engedély. Meg a nagykorú gyerekemnek ne tiltsam már szerintem, hogy kivel aludjon. Attól nem fog "meggyógyulni"...
2014. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
12%
Nem engednem meg de ez nem a melegsegtol fugg. Ha hetero lenne sem engednem nem kerulgetek senkit a hazamban.
2014. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
99%
1-esel értek egyet... nem érdekel kit hoz majd haza a fiam.. a lényeg, hogy boldog legyen... elfogadnám ha meleg lenne akkor is... és igen... nyugodtan itt aludhatna a barátja is...
2014. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
84%
2. te önző disznó, a gyerekedet is kerülgeted talán?
2014. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
81%
Elfogadtad ezt a tényt? Akkor mi a kérdés?
2014. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk itt van a fiam barátja gyakran, engem nem zavar.
2014. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
12%
2 kiesett a kapa a szadbol nem a gyerekemet nem kerulgetem de az aktualis parja szamomra idegen es nem engedem az ottalvast.
2014. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
90%
Ha a gyereked választottja számodra idegen, akkor megérdemled, hogy a gyereked komoly párja meg telibefossa a te igényeidet, mert egy idegen vagy... ha majd vén xaros leszel, és szükséged lenne a fiad gondoskodására, majd rád se nyissák az ajtót, mert "nem kerülgetnek". Szemét...
2014. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
9%
10.- es menj aludni, ugy nézzem téged anyádék már leszarnak ne személyeskedj.
2014. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 zabmester ***** válasza:
92%
Alkalmanként igen, de annak nem örülnék, ha az lenne a rendszer, hogy majd' minden éjjel nálunk vannak. Ja, ez független attól, hogy meleg-e, egyszerűen csak arról van szó, hogy kicsi ez a lakás plusz egy főnek. Szóval időnként jöhetne, de azt nem szeretném, ha nálunk akarnának összeköltözni, nem nagyon vagyok híve ennek a megoldásnak, legalább is nem egy panelben :) De amúgy ha meleg lenne a fiam, természetesen szívesen látnám a párját (ha nem valami neveletlen suttyó), de ha komoly a kapcsolat, és már össze szeretnének költözni, akkor azt azért egy külön lakásban tegyék inkább. Természetesen ez akkor is áll, ha nem meleg, és lánnyal szeretne összeköltözni :)
2014. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!