Mi baja lehet anyámnak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon ! Mindenbe beleköt, mindent kritizál. Helyettem akarja eldönteni, hogy hová mennyek dolgozni, nem érti meg, hogy én nem oda szeretnék menni, ha valami nem tetszik neki kiabál velem, apum nem az a típus aki annyira bele akar szólni, hogy hová mennyek dolgozni, de anyám őt is ellenem hangolja. Ha itt van a barátom azzal jön, hogy jó, hogy magunkra zárjuk az ajtót..pedig nem szoktuk, legalábbis nem kulcsra!Ez olyan nagy baj?

Próbáltam már elköltözni, de akkor meg sirt...

és nem is jött össze.

18/l



2014. szept. 16. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, ha így viselkedik elüldöz magától. Akkor majd bőghet ha nem lesz kit b*szogatni.
2014. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó kor?
2014. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erre énis gondoltam, de csak velem ilyen..
2014. szept. 16. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd rájönni, hogy lassan kicsúszol az irányítása alól és ez a tehetetlenség érzés plusz félelem ilyen stresszessé teszi.


Ugyanúgy ahogyan egy gyerek, a szülő is átesik érzelmi szakaszokon.


Szerintem vegyél valami édességet vagy ilyesmit anyukádnak, várd meg míg kicsit jobb kedve lesz, add neki oda és kérd meg, hogy üljetek le megbeszélni a dolgokat, és próbáld meg neki elmagyarázni, hogy muszáj lesz önállósodnod lassan, és emiatt bár nagyon szívesen meghallgatod a tanácsukat mindig, de szeretnéd az életedről szóló döntéseket lassan saját magad meghozni.

2014. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már próbáltam ezt elmagyarázni.. de semmi haszna nem volt
2014. szept. 16. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!