Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a baja anyámnak velem?

Mi a baja anyámnak velem?

Figyelt kérdés
Tegnap este 10-kor, azelőtti nap fél 10-kor jöttem haza. Mondtam, hogy hova megyek, és hogy nem érek csak 10-kor majd haza. 2 volt osztálytársammal voltam, akiket lassan 12 éve ismerek ( óvodás korom óta, anyum is ismeri őket ) nem vittem telefont magammal, mert nem volt hová tennem és egyébként sem akartam vinni, mire pedig mentem volna a szobámba anyám mindkét nap leordibált. Szeptemberben leszek 15, öcsém 12 éves, ő 9-re ért haza, de vele is ordibált. Nem vagyunk olyanok, mint a mai fiatalok (értsd: piálás, drog, stb ) mégis ezt kapjuk. Mi lehet az oka? Mit tegyek? :(

2014. jún. 23. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Kicsi vagy még ahhoz, hogy ilyen sokáig kimaradj. Mit csinálsz este tízig?


Vigyél telefont magaddal, hogy el tudjanak érni, és 14 évesen inkább a szüleidnek kell eldönteni, hogy mikorra érsz haza. Valószínűleg ez a baja anyukádnak, hogy nem érsz haza olyan időben, amikor egy 14 éves kiskamasznak otthon kell lennie.

2014. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
14 évesen nem kéne anyádat hibáztatni azért, hogy halálra aggódja magát, mert a drága kicsi gyereke még egy rohadt telefont se képes magával vinni. Elmondom mi megy át egy anya fején ilyenkor: megerőszakolták. Nem, megölték. Nem, mindkettő. Te ilyenkor mit tennél? Idegbetegen vár otthon téged, el se tud érni, merthát a telefon luxus, majd értetlenkedve hazaérsz, hogy jaj mi történhetett volna. Ugyanmár. Hulljon le az a kis lepel a szemedről, hogy téged nem érhet baj, és legalább annyit tegyél meg a drága édesanyádnak hogy egy rohadt telefont eleresztesz, hogy anya, bocs kések. Ő nem fog annyira aggódni, és nem fog kihullani a haja 40éves korára.
2014. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen én is 10ig kaptam kimenőt, de telefon nélkül?? 20 éves vagyok, de ha anyáék nem tudnak elérni, mert nemv iszek telefont úgy leordítanak, mint a huzat.

teljesen normális feltétel szerintem az, hogy legyen nálad telefon, és bámikor el tudjon érni anyukád, és te is őt ha baj van.

telefon nélkül soha sehova!

2014. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél magaddal telefont! Bármi történhet veletek, és ez nem vicc!


Nekem 18 évesen az volt, hogy 8-ig kellett hazaérnem. Ha 8-ig nem értem haza (vagy valakinél aludtam), hazatelefonáltam, hol vagyok és mikorra leszek várható.


Ki kell alakítani egy rendszert, amit aztán évről évre lehet enyhíteni, ha megbízható vagy a rendszer által.

2014. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen én nem "mondtam anyámnak", hanem megkérdeztem, hogy elmehetek-e... És bőven sötétedés előtt haza kellett érnem. Nem kizárólag attól félt, hogy cigizel, vagy drogozol-e. Sok őrült van az utakon, persze ezt ennyi idősen még úgysem fogod fel, mivel csak hegyibeszédnek tartod...
2014. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Faluban élünk, mindenki ismer mindenkit. Nagyon eldugott hely. Walking Dead-el játszottunk, pedig nagyon megbízható gyerek vagyok, a két barátnőmnél volt telefon, tehát ha valami ,,baj" történt volna, a szülőket értesítettük volna. Már sehova se enged, úgysem, ha fél 8-ra jönnék. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 23. 21:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyádnak az a baja, hogy:

1. későn értél haza (igen, az este 10 óra, késői óra egy kamaszlánynak)

2. nem vittél telefont.

Ezek után csodálod, hogy tiszta ideg volt?????

Ráadásul még az öcséd is csavarog...szuper...

2014. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engednélek sehova, hisz megbízhatatlan vagy.
2014. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Én is faluban élek, mindenki mindenkiről mindent jobban tud, mint az akiről tudja, hogy tudja...stb...

Mégis leütöttek és megerőszakoltak egy 19 éves lányt a múlt hónapban, pedig ez egy nyugodt kis falu.

2014. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vittél telefont? Hát én is leordítanálak mint a huzat.

Plusz 14 évesen szerintem kicsi vagy még,hogy 10kor még utcán legyél, de ez a szüleiden múlik. Mond, hogy legközelebb viszel telefont

2014. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!