Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám kikészít a butaságaival...

Anyám kikészít a butaságaival és már nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott,hogy akármi van közli anyósomék azonnal jöjjenek és segítsenek,mert ez a minimum. Szerintem meg én és a családom meg tudunk mindent oldani,ha valami esetleg kell kérek segítséget,de nem szeretek. Mert ha esik akkor nem kellene a gyerekemnek gyalogolni,ott a kocsi anyóséknak jöjjenek azonnal. Csak nem tudom miért ilyen anyám? Miért is vár el dolgokat tőlük,ha ezeket ő se tudná megadni nekem,mert nincs kocsija. Én nem vagyok az a típus aki mindent elvár,persze nem ad semmiben igazat!
2014. szept. 18. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy ne döntsön helyetted, nagykorú vagy.
2014. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2014. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos így ,hogy közel 40 éves vagyok akkor is így viselkedik,és ha nem értek egyett vele,közli bunkó stílust vettem fel,amit anyósomtól tanultam...
2014. szept. 18. 14:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy miért csinálja ezt anyám? Mit akar elérni ezzel?
2014. szept. 18. 14:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vetélkedik az anyóssal. Kevesebbnek tartja magánál őket, hiszen "bunkó stílusuk" van, meg nehogy már még annyit se tegyenek meg, hogy úgy ugrálnak, ahogyan neked jó.. 40 éves vagy, tartsd őt távol az anyósodtól, ne rontsa tovább a kapcsolatotokat. Miért érdekel egyáltalán a véleménye? Láthatóan ő nem jó tanácsokat ad, hanem irányítani akar, méghozzá úgy, hogy tönkrevágja az életed, és kisajátíthasson téged.
2014. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi extra, csak fontoskodni akar kopasz valaggal. tipikus eset, mintha a barátnőmet olvasnám. Náluk is az van, hogy az anyja távol lakik, de azért bele akar szólni mindenbe, mert az Ő "hülye" kislánya, mindig is kislány marad és tutira nem úgy oldja meg a dolgait, hogy az jó legyen. Vagy mint pl. anyám: Neki meg sosem tetszik, ahogy a bátyám anyósa rendezi a kisgyereket, de azért Ő maga nem képes vigyázni rá egy percet sem. Ez mind féltékenység.

Ja hogy mit tegyél? Hát passz, erre nincs orvosság :-D És a jó hír, hogy ahogy öregszenek, egyre szörnyűbbek és nem jönnek rá, hogy ők lettek újra gyerekek.

2014. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
200kmre van anyóstól,ők sosem beszélnek egymással,csak ha találkoznak,de mindig ezt hallgatni. Hiba nélküli ember nincs,ő se tökéletes,nem tudom miért jó ez neki. És mindig jön a mások alapból mennek és segítenek,na persze...Ahogy azt gondolja. A benzint ingyen adják szerinte? Megáll az eszem és szégyenlem,hogy ilyen.
2014. szept. 18. 14:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne vitatkozz vele, az csak olaj a tűzre. Szép illedelmesen hanyagold a véleményét. Jó, majd megbeszéljük, jó majd megkérem, jajj, el is felejtettem...Mosolyogj, és válts témát.
2014. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írígy anyósékra. Ne foglalkozz vele.
2014. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha esik az eső, a gyerek már nem is mehet gyalog sehová? Mert mi lesz? Elolvad? Vagy mi?
2014. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!