Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikészít már az anyám teljesen...

Kikészít már az anyám teljesen, nem bírom tovább amit csinál, de elköltözni nem tudok még. Hogyan viseljem el?

Figyelt kérdés

Egyrészt egy energiavámpír. Az utóbbi időben szinte minden nap azt kell hallgatnom, hogy neki mennyire elege van a munkájából, zavar ez a sok nyavalygás.

Ez még nem is zavarna persze annyira, mint az amit máskor csinál, nagyon könnyen mérges lesz, elkezd ordibálni, olyankor képes elmondani mindennek, és időnként az az érzésem támad, hogy legszívesebben elküldene a házból.

Nem bírok én tovább így élni, hogy szinte minden nap elrontja a kedvemet, egy csomószor le vagyok b*szva, mindig mindenért én vagyok a hibás, és mindig ordibálnia kell valami miatt.

Azt érte ezzel el, hogy már egyáltalán nem akarok itthon lenni, bár kénytelen vagyok, de nem szívesen, nem érzem már egyáltalán jól magam itthon. Akkor vagyok jól, ha az iskolában vagyok, ha elmegyek biciklizni, ha akármit csinálok, csak nem itthon vagyok.

Miért jó ez neki hogy tönkretesz idegileg?

18/F


2014. jan. 19. 11:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindent képes lennék megadni azért, hogy már most legyen munkám, eltarthassam magam, és elköltözhessek innen akárhova.
2014. jan. 19. 11:24
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Fogod magad aztán haza költözöl,minek költöztetek össze ha még a minimumkeresetek sincs.
2014. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Jól félreértetted az egész kérdést.
2014. jan. 19. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg próbálj meg vele beszélni. Valószínűleg azrt ilyen mert frusztrált, stresszes a munkahelye miatt, és ezt rajtad vezeti le. Beszélgess vele, hogy mi lenne megoldás, esetleg nézzen másik állást, segíts a házimunkában, csinálj neki valami programot, hogy ki tudjon kapcsolódni.
2014. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs munkád jelenleg és eléggé fiatal is vagy és otthon sem akarsz lenni, akkor önkénteskedj egy kicsit. Ott emberek között is vagy és munkahely lehetőség is lehet, vagy legalábbis kapcsolatok alakulhatnak ki :).
2014. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2, "Fogod magad aztán haza költözöl,minek költöztetek össze ha még a minimumkeresetek sincs."


Mi van??? Minek költözött össze az anyjával? :D

2014. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!