Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimnek bármit csinálok...

A szüleimnek bármit csinálok az baj?

Figyelt kérdés

Ha eljártam a haverokkal és csak aludni jöttem haza, meg nyaralni voltam velük 2 hetet az is baj volt. Hogy csak bulizok, és szórakozok, nem tudom mi a kötelességem!


Ha itthon voltam hetekig, mert nem jártam el sehova, fáradt voltam a munka miatt, akkor azért kaptam az ívet, hogy egyedül vagyok, keressek már barátokat, járjak el valahova, ne csak dolgozni...


Ha se dolgozni nem járok, se haverokkal, akkor meg ez nem normális életvitel...


Mindegy mit csinálok, baj lesz?

Költözzek el, és nem tudnak beszólni?

Akkor meg magukra hagytam őket...jönne a szöveg!


19/F



2014. szept. 19. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozz, de mellette barátkozz kicsit.

A barátkozást nem az jelenti, hogy akkor csak haverok és buli meg nyaralás van, hanem mellette munka is legyen.


Ha a munka miatt fáradt vagy, néha kapcsolódj ki, de egyik se legyen több a másiknál.


Egyensúlyban kell tartani a kettőt.

2014. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!