Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lekéstem az iskolába menő...

Lekéstem az iskolába menő buszt. Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
és csak délután van odafele busz.vagy addig ne menjek haza?

2014. szept. 10. 07:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel igazolni kell a napodat minimum, hogy hívd fel az osztályfőnöködet is, a szüleidnek is szólj, lehet tudnak neked fuvart szerezni, még 8 ig van fél őra.. Ha késel is, nem az egész napről hiányzol
2014. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kerek perec.., előfordul aegjobbakkao is, viszont máskor ne centizd ki az indulást


1.

2014. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond el nyugodtan, de gondolom félsz tőlük. Ilyen esetre kellene valaki, aki el tudna vinni téged az iskolába.

emberek vagyunk bárkivel megeshet, ha normálisak a szüleid, meg kell ezt érteniük.

De rendszert ne csinálj belőle, mert az már problémás lesz.

2014. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Hat számomra elképzelhetetlen, higy csak délután van oda a következő busz....
2014. szept. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az a probléma hogy másodjára késtem le.fuvart biztos nem tudnak szerezni.és márpedig délután jön a következő
2014. szept. 10. 08:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz te, hogy ilyen ritkán járnak a buszok? vonat nincs? esetleg biciklivel nagyon messze van?
2014. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben lehet, hogy kicsit összeszidnak kérdező, mert ha 2 hét alatt 2szer is elkésed a buszt, akkor valószínű, hogy nem keltél elég korán, ellustálkodtad a reggelt, vagy ilyenek.

Amúgy lehet, hogy valaki megy épp a város felé, és be tud vinni. Máskor pedig figyelj jobban oda az időre.

2014. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
30km re van a suli.másik gond hogy nem a házunkhoz legközelebb lévó mégállóból indul hanem egyel arrébb.a vonat megálló a település másik oldalán van..most itthon vagyok.elbujtam a szobámba mert apám megjött ő meg..elég elmebeteg...anyám meg az első késésnél ordítozott.
2014. szept. 10. 11:22
 9/11 anonim válasza:
Hát, akkor én is a kerékpárt javasolnám, ha van (most már késő, de legközelebbre - meg persze időben felkelni). Időnként 30 km-t biciklizni - főleg ha nincs teleszórva az út jelzőlámpákkal, márpedig olyan helyen, ahol naponta két busz jár, gondolom nincs - nem olyan vészes, és még mindig jobb egy órát késni, mint az egész napot kihagyni.
2014. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a kerékpárt javaslom. Biciklizz el a vasútállomásra, és járj vonattal. A bicikit pedig viheted magaddal is a vonaton.
2014. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!