Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anya teljesen...

Mit tegyek? Anya teljesen kiborult, már az alkoholhoz nyúlt.14/L.

Figyelt kérdés

14 èves vagyok, ràkos beteg. Mikor megtudtuk teljesen kiboroltunk de a pszichològus segitett, igy jobb lett. Anya megint kikèszült mert:

-szakitott a pàrja vele

-egyedül nevel, alig tudunk megélni

-rákos vagyok

És a nagyszüleim segitsègèt nem fogadja el. Tegnap màr ivott is (nem keveset) Édesapám csalàdjàt nem ismerem. Mit tegyek hogy anya ùjra megnyugodjon. A pszichológussal csütörtökön találkozunk. Ti mit tennétek a helyemben?


2014. szept. 20. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, milyen életek vannak :( Kitartást és gyógyulást kívánok!

Szerintem vidd magaddal édesanyádat a pszichológushoz, talán tud belé egy kis lelket önteni.

2014. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Együtt szoktunk beszélni a pszichológussal. Azután anya 2-3 napig jól van de ezutàn újra kiborul.

2014. szept. 20. 18:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Nagyon nehéz lehet. Ha megkérdezhetem milyen rákod van?
2014. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia :-)

Először is szeretném elmondani, hogy a rákból ki lehet gyógyulni! Több ismerősöm is van a környezetemben, akinek sikerült, remélem, Neked is fog :-)

Anyukádnak is mondd ezt el és amikor nem ivott, próbáld meg elmondani neki, hogy most, ebben az időszakban Neked SZÜKSÉGED VAN RÁ, hogy támogasson, segítsen, szeressen.

Ha iszik, azzal a Te állapotodon is ront, mert akkor idegeskedsz, ami egyáltalán nem segíti az állapotod javulását. Próbáld érzékeltetni vele, hogy Neked fontos Ő - hátha ráeszmél, hogy feléd forduljon és ne az ital felé... Azzzal nem old meg semmit, sőt, csak ront.

2014. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak téged és anyudat kitartást küldöm az erőt, viszont próbáld meg egvigasztalni anyudat és kérd h fogadja el a
2014. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Nyirokmirigy ràkom van a nyakamban. Kapom a kemoterápiát, csak igy fogok meggyógyulni.

2014. szept. 20. 18:55
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény !!! Anyud most megijedt , hogy minden az o nyakába szakadt . El van keseredve a tehetetlenségtől , az irántad érzett aggodalomtól . A pszichológus jó dolog.
2014. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Este megint ivott :(
2014. szept. 21. 09:11
 9/17 anonim ***** válasza:
... Te ne ne emészd magad ,a gyógyulásodra koncentrálj . Anyud is meg fog küzdeni a saját démonaival egész biztosan . Egyébként hogy vagy ?
2014. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én teljesen jól vagyok, az orvosok is meglepõdtek. Lelkileg is feldolgoztam a dolgokat. Csak anya van teljesen kibukva :(
2014. szept. 21. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!