Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Furcsa hogy nem birom apamat?...

Furcsa hogy nem birom apamat? 14L Szerintem teljesen jogos a dolog!

Figyelt kérdés

Nagyon hamar felidegeli magat, bejon a szobamba/csak ugy kopogas nelkul, pedig kertem mar hogy kopogjon mert nem szeretnem ha oltozkodes kozben ramnyitna/ meg lat valamit ami nem tetszik neki, nem ugy all es elkezd ordibalni velem, hogy milyen hulye, neveletlen, bunko vagyok, keptelen vagyok barmit is tenni, totalisan eletkeptelen vagyok, nem erti miert vagyok ilyen elcseszett, de ha megkerdezem miert mondja ezt, akkor meg egy duhrohamot kap es uvoltozik hogy mennyire halatlan vagyok es csak ahhoz ertek hogy kossek minden ok nelkul bele mindig.

2 eve elkuldott minket otthonrol /anyat, a 2 hugomat es engem/ mert osszeveztek anyaval /amugy persze..apam reszeg volt/ es azt mondta hogy pakoljunk ossze es tunes! Mindenkit elzavart otthonrol hogy ne merjunk tovabb a hazban maradni. DE nem vihettunk el a ruhakon kivul semmit, mert azok az o tulajdonai az o hazaban.

Aztan nehany honap mulva jott konyorogni hogy eljunk megint egyutt. Igazabol azota utalom. Vagyis, mar nem utalom de hatarozottan ellenszenves nekem. De erzem hogy en is neki, hatarozottan erzem. Nem szol hozzam csak ha piszkal. Aztt szokta mondani hogy ronda vagyok es kover, meg nagy fejem van stb. Es ezt ilyen total megveto nezessel. AZTAN meg ha vissza merek valamit szolni en vagyok leorditva anya es apa reszerol is. Anya is tudja hogy minden ok nelkul kap ez az ember duhrohamokat megis ot vedi. Nem mer neki soha visszaszolni.

Azt hogy szeretlek, e anyatol se attol az embertol.

De csak velem ilyen. Voltunk vasarolni, tolem a 3-4ezres cipot(egy darabot)sajnalta, hogy nezzek olcsobbat, hugomnak meg 10en ezres cipoKET (pontosan 2 nike cipot es 1 converse cipot kapott, en is nagyon akartam converse cipot, de hugom megszolalt hogy 'de uuugyan olyaat?apuuucii oolyan gaaz ha uugyan oolyaan' szoval neznem kellett helyette egy sima tornacipot) nezett.

Vegulis jogos hogy nem birom, igaz? 14L


2014. szept. 2. 15:40
 1/5 A kérdező kommentje:
*azt hogy szeretlek se anyatol, se attol az embertol nem szoktam hallani.
2014. szept. 2. 15:42
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Jogos, de ez van. A családját az ember (legalábbis bizonyos kor eléréséig) nem válogathatja meg.
2014. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Abszolut megertelek velem ugyanezt csinalja a nagymamám. Szerintem megprobalhatnád ezt megbszélni a nagyszüleiddel ha kedvesek mert lehet hogy ok tudnak ebben segiteni.
2014. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem csodálkozom rajta, hogy utálod. Ki szeretné ezek után, hogy titeket, a családját kidobta a házból? Bocs, de anyád se százas amúgy, hogy visszament hozzá.
2014. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen apám és mára odáig jutottam, hogy rá se bírok nézni.
2014. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!