Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engednek el sehová...

Miért nem engednek el sehová a szüleim?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és tetszik egy fiú, akivel jövő héten taliznánk...Már május óta beszélgetünk facebook-on, szóval szerintem ideje lenne találkozni...És amúgy nagyon tetszik is, meg én is neki, de a szüleim nem engedik, hogy találkozzak vele...

Miért nem talizhatok vele ennyi idősen? Nem 5 éves vagyok, akit mindenkitől félteni kell...Amúgy a fiú is 16 éves..

16/L


2014. szept. 21. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol találkoznátok, messze az otthonodtól?
2014. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert feltenek, mert nem ismerik a fiut, mert ugy gondoljak hogy nem jo otlet vadidegenekkel kettesben "talizni".


Teljesen megertem oket, meg ha szerintem tul szigoruak is.

2014. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.: Hát annyira nem messze...Nekem kb háromnegyed óra oda busszal, de egyébként a sulim is arra van.
2014. szept. 21. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Mikor találkoznátok, hétvégén? Kérd meg anyukád, hogy kísérjen el, és ő addig beül egy kávézóba, te pedig találkozol a fiúval egy másik kávézóban. Megbeszélitek, hogy egy óra múlva hazaindultok. Ennyi. Lehetséges, hogy féltenek, idővel egyre több helyre fognak elengedni.
2014. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
16 évesen még gyerek vagy, ha tetszik, ha nem. Vadidegen sráchoz elbuszni először én sem engednélek, menjen először a fiú!
2014. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gyerek...

Amúgy 3. köszönöm, ez jó ötlet :)

2014. szept. 21. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Amíg anyu-apu tart el, ilyenekre engedélyt kell kérj és nincs köztetek normális kommunikáció, hogy megbeszéljétek értelmesen, miért nem enged el és mit tehetnél, hogy bízzon benned vagy milyen köztes megoldást találjatok adddig de, gyerek vagy nagyon is. Nem csak az gyerek, aki fiatal, hanem aki úgy is gondolkodik.
2014. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Együtt érzek Veled, én 18 leszek 3 hónap múlva, de én se mehetek sehová. De szerintem azért nem enged el, mert vagy rosszat csináltál és nem bíznak benned vagy szimplán féltenek. És nee Te menj a fiú után.
2014. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismered is azt a fiút személyesen? Vagy csak a netről ismered? Mert ha a második, akkor nagyon problémás a dolog.

Egyébként pedig, ha annyira találkozni szeretnétek, akkor szervezzétek úgy, hogy a fiú utazzon hozzátok, hogy a szüleid is megismerhessék őt.

2014. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
22:04 Pont az a baj, hogy még nem találkoztunk, ezért akarunk, de nem lehet :/
2014. szept. 22. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!