Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez a megoldás?

Szerintetek ez a megoldás?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és ha pl elfelejtek elvinni a suliba egy füzetemet mert kimaradt akkor a szüleim eltiltanak hetekre a géptől és egy ilyenért leordibálják a fejem.de emberből vagyok én is hibázok néha szerintetek ez a megoldas??mert szerintem ezzel nem érnek el semmit hogy egy ilyenért ezt csinálják....

2014. szept. 23. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Próbálnak arra nevelni, hogy ne legyél szétszórt, készülj rendesen.

Nem a legjobb módszer, de ha nem számítógépezel állandóan, az csak a javadra válik.

2014. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem normális... velem hetente többször előfordult, hogy otthon hagytam valamelyik füzetemet... lapra jegyzeteltem és otthon bemásoltam.
2014. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Van órarended, nem? Akkor aszerint pakolj. Nem hiszem, hogy ne lenne időd figyelmesen berakni a táskádba az iskolai holmikat. Neked jelenleg a tanulás a dolgod, és a pakolás hozzátartozik.
2014. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha csak nagyon ritkán hagyod otthon, nem hiszem, hogy normális, hogy ilyen apró dolgok miatt hetekre eltiltanak, meg leordítanak. Maximum akkor, ha egész nap a gép előtt ülsz, és tanulásra (illetve bepakolásra) sem jut elég időd, meg figyelmed. Szóval ha csak úgy a semmiért ordítoznak veled, próbáld megmagyarázni nekik, hogy te is emberből vagy, és néha te is hibázhatsz, nem hiszem, hogy ők soha nem felejtettek el semmit..
2014. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ülök sokszor gépnél ha akarnák se tudnák mert minden nap 7-kor érek haza alig van időm a tanulásra is :( de ez egy hónapban talán egyszer kétszer fordul elő nem rendszeresen
2014. szept. 23. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem ülök sokszor gépnél, ha akarnék se tudnék, mert minden nap 7-kor érek haza. Alig van időm a tanulásra is :( de ez egy hónapban talán egyszer-kétszer fordul elő, nem rendszeresen"


Kijavítottam a szöveged, rettenetes a nyelvtanod. Vesszőhibák, akarNÁK, tudNÁK, hol tanultad ezt a használatot? AkarNÉK tudNÉK helyesen.

2014. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6 egy 13 évesnél megengedhető néhány vessző elhagyása, nem tudom miért kell ok nélkül is kötekedni..........

kérdező: a szüleid túl szigorúak, rendre akarnak nevelni és te jól látod, hogy ezt nem a megfelelő formában teszik, ettől függetlenül, ők a szüleid, azt kell csinálnod, amit mondanak és én a helyedben rendesen bepakolnám a cuccaimat, hogy ne legyen balhé otthon, mást nem tudsz tenni.

2014. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
volt egy olyan oszt.tarsam, aki ha 4est kapott, veresre vertek!! es azt csinalta amit mondtak a szulei, egy evben talan egyszer ult par percet a gep elott. most van ferje, gyereke akikre odafigyel de nem veri oket de ok a legjobb tanulok es olyan munkalya amibol par het alatt legalabb 500.000 ft-ot keres!! szoval en nem panaszkodnek a helyedben!
2014. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 Te jó ég! Te normális vagy amúgy? Azért mert x-szel ez történt, attól még y-nal egyáltalán nem biztos, hogy ugyanez fog történni. És az se, hogy a volt osztalytarsad nem lelki roncs a jó fizetése mellett. Egyáltalán milyen hülye gondolkodásmód ez?
2014. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyenlő képen kellene büntetni, és jutalmazni is, nem csak büntetésből áll a világ, ha helyes dolgot teszel, akkor azért jutalom is járna. egy idő után a részeddé, megszokássá válna. egy ember korlátok nélkül, olyan mint egy nagy hatalmas víziló, aki arra röfög pöfög amerre az enni való van.
2014. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!