Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelőanyám megteheti én...

A nevelőanyám megteheti én meg nem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval, néha amikor elmegyek itthonról ugye elköszönök, de a nevelőanyám néha nem köszön vissza. Ezért egyik reggel szó nélkül mentem el és délután már le is baszott, hogy mit képzelek magamról, hogy nem köszönök. Oké azóta nem történt ilyen, de most megint nem szólt semmit amikor hazajöttem. Akkor most hogy is van ez?
2014. szept. 26. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
És ő mit mond erre? Miért teszi?
2014. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Először is, amit szabad Jupiternek, nem szabad a (kis)ökörnek. Másodszor, mindenki a saját udvariassági elvárásai szerint cselekedjen, de ne várjon másoktól semmit. Harmadszor, lehet, hogy csak magában köszönt !! te meg nem hallottad (érthető módon).
2014. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
szulovel nem vagy egyenrangu, akkor se ha csak neveloszulo, ezt nem tudom honnan vetted.
2014. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy szerintem egyenrangúak vagyunk. Csak ha már tőlem elvárja akkor nekem is jól esne :P
2014. szept. 26. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
az lehet, de attol meg az a helyzet, hogy o elvarhatja es megkovetelheti, te viszont max elvarhatod, de nincs mododban megkovetelni.
2014. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
83%
hát nem tudom ,szerintem hagyd a francba ez legyen a kegnagyobb gondod
2014. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Legjobb lenne, ha higgadtan, kedves stílusban leülnél vele beszélgetni erről, ha bánt téged. Így csak magadat hergeled, pedig lehet, hogy csak szimplán figyelmetlen.


Grat a "nem vagy egyenrangú, neked itt szavad sincs" válaszadóknak. Érdekes módon az én édesanyám mindig el tudta magyarázni, mi miért van, nem csak tiltott, meg "tekintélyelvűsködött" - így is elérte, hogy tiszteljem. Ennyit erről, lehet lepontozni.

2014. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2014. szept. 27. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!