Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sosem volt jó a kapcsolatom az apámmal (a szüleim másféléves koromban váltak el). Szinte soha nem vitt engem meg a két testvéremet láthatásra. Én egyátalán nem érdeklem, de ez nem zavar, mivel teljesen olyan nekem mint egy idegen. Soha nem dolgozott viszont rengeteg pénzt örökölt.

Az anyukám rengeteget dolgozik hogy megtudjunk élni, de ő mindig zsarol(t) a pénzel:nem fizeti ki a tartásdíjat stb.

Már azon a szinten vagyunk sajnos hogy kifejezetten utálom/undorodom tőle. És ráadásul a szociális érzéke egyenlő a nullával.

Az a helyzet hogyha valaki megismeri rögtön ájuldozik tőle hogy milyen aranyos stb.

De ha valaki aki kicsit többet tud róla látja hogy milyen is ő valójában és ezt szóvá is teszi, vagy bármi más hasonló dolgot mondd evvel kapcsolatban rögtön nagyon erős sírhatnékom támad pedig azelőtt nagyon jó kedvem volt.

Mit tehetnék ez ellen?



2014. szept. 27. 22:32
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírási hibákért.

13/l

2014. szept. 27. 22:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki dicsérni vagy felhozza előtted az apádat mond azt, hogy te nem ismered azt az embert. A közöd annyi hozzá, mind egy sperma donorhoz. A spermadonorról pedig nincsen mit beszélni. Kezd el másra terelni a témát.
2014. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!