Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kislányunknak keresünk szép,...

Kislányunknak keresünk szép, aranyos és "különleges" nevet. Mit javasoltok? A vezetéknév Tóth

Figyelt kérdés
Páromnak a Maja, Petra nevek tetszenek, nekem inkább a Jázmin, de ez túl gyakori név. Hasonló nevek érdekelnének.
2014. szept. 28. 13:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
28%

Lídia, ez szerintem a leggyönyörűbb név a világon

Abigél, Villő

2014. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
26%

Abigél, Cserne, Szimóna, Alíz, Lívia, Lídia, Maritta, Médea.:)

Ezek többnyire ritkák.

Majd írd meg kérlek, mi lett a végső eredmény ;)

2014. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
34%

Adél, Karolina, Hella, Vanda...


Maja nem igazán tetszik, Jázmin sem. Petra szép. Nekem Villő az egyik lányom, szép név szerintem.

2014. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
67%

Arzénia???? Ezt komolyan írtad???? Az eszem megáll, higy ez adható, mint noi nev....


Ezek mind tul egyszeru nevek a vezeteknévhez, siman választhattok kulonlegesebbet es kicsit hosszabbat. Pl ha a Petra tetszik, ott a Petronella.

Vagy Miléna, Kamilla, Leontina es Olivia, amik az en kedvenceim.

2014. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
26%
Enikő név sem túl gyakori és nagyon szép. Kincső esetleg?
2014. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
33%
Elza :)
2014. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
41%

Szóval a Maja egy buta háziasszonyhoz illő név? Egy doktorit végzett nőhöz például nem illik? Ezt eddig nem is tudtam, de szerintem a világsikeres sportoló Maja nevű ismerősöm sem. Majd elmondom neki, hogy vegyen vissza a karrierjéből :)


Ami még eszembe jutott, kérdező, az az Evelin. Szerintem az is különleges, mégse nagyon idegen hangzású, nem üt el nagyon a Tóthtól.

2014. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
8%
Mercédesz.Szerintem gyönyörű.
2014. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
78%
azért ne akarjatok neki hülye nevet, mert utálni fogja. 26 éve élek idióta névvel, anyámék csak szépet, aranyosat, és különlegeset akartak... hát sikerült ,csak gyűlölöm. egyszerű, hétköznapi nevet szeretnék. ti se essetek azért át a ló túloldalára. irigykedve néztem oviban a többi normális szülőt, aki normális nevet tudott adni a gyerekének...
2014. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
47%

A kutyánk neve volt Maja, magyar kislánynak nevetségesen hat ez a név.


De ha nagyon különlegesn

2014. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!