Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kislányunknak keresünk szép,...

Kislányunknak keresünk szép, aranyos és "különleges" nevet. Mit javasoltok? A vezetéknév Tóth

Figyelt kérdés
Páromnak a Maja, Petra nevek tetszenek, nekem inkább a Jázmin, de ez túl gyakori név. Hasonló nevek érdekelnének.
2014. szept. 28. 13:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
44%
Mirjam, Boglárka, Daniella, Léna, Johanna, Kitti, Lilla, kicsit extrém a Málna, de nekem nagyon tetszik
2014. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
50%
Eliza, Liliána (Lili), Emília, Melinda, Bianka (Blanka), Matilda, Melánia, Tamara, Ariána, Karolina, Kornélia...
2014. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
65%
Kira,Kiara:)
2014. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
61%

Kedves nem irigyellek. Mi is a Tóth névhez keresünk lány nevet.

4 hét múlva szülök (ha papírforma szerint jön a bébi), de nincs még nevünk.

Mi is "különlegesebb" (értsd: nem minden 3. gyerek neve uaz) nevet szeretnénk, de olyat, amit felnőttként is bátran viselhet.


Nekem a Boglárka és Izabella tetszik, de sajnos a férjemnek nem :(Van pár befutó, de talán a Zsófi / Zsófia a nyerő most.



Többekkel értenék egyet: a Petra túl durva hangzású. Ha a fenti 3-ból kell választani, akkor már inkább a Jázmin.


És gratulálok a babához!

(Mikorra várjátok?)

2014. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
50%
Annabella, Laura, Iringó
2014. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
50%
Natália, Vivien, Szófia
2014. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
56%
Nem nekem a Maja nem egy háziasszonyhoz illó név, hanem inkább egy prostihoz, ilyen felvett név (álnév) hangulata van, a Mercédesz pedig annyira durván buta ribis hangzású, hogy mondjuk egy egyetemi docensnél kimondottan kínos lehet. Majával még nem találkoztam egyébként, Mercédesszel viszont sokkal, mindegyik rettenetesen buta volt, szóval valahogy néha, mintha a név előidézné az ostobaságot, de természetesen tudom, hogy vannak kivételek, mert lehetetlen, hogy ne legyen értelmes Mercédesz nevű nő. Egyébként meg adja mindenki azt, ami neki tetszik, ez csak az én benyomásom ezekről a nevekről.
2014. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
40%
Kislányom van : Laura :)Nekem nem tetszenek a különleges nevek, 20-30 év múlva kínos lehet ha vkit Mercédesznek, Klotildnak, meg Arzéniának hívnak. Az Izabellát azért reklámozom ennyire mert nagyon szép név, a Tóth-hoz sztem illene.....
2014. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
76%
Izabella tényleg szép.
2014. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
71%
ne legyetek ilyen buták, hogy név alapján döntitek el ki milyen okos. 2 Mercédeszt ismertem, az egyiknek 2 diplomája is volt.. a másiknak csak 1. nehogy már ezt döntse el. a másik meg: hiába huztátok le a másik hozzászólásom, nekem is hülye nevem van, de inkább normálisat adjatok ami felnöttként sem lesz gáz. azokat az embereket sem értem aki képes volt Tarzán-nak elnevezni a gyerekét. akkor ez ritka volt, és különleges...
2014. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!