Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kislányunknak keresünk szép,...

Kislányunknak keresünk szép, aranyos és "különleges" nevet. Mit javasoltok? A vezetéknév Tóth

Figyelt kérdés
Páromnak a Maja, Petra nevek tetszenek, nekem inkább a Jázmin, de ez túl gyakori név. Hasonló nevek érdekelnének.
2014. szept. 28. 13:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
36%
Jesszus, utolsó, te aztán finoman tudsz bókolni.
2014. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
54%
Maja nekem nagyon tetszik :) tetszik még a : Leah, Henriett, Nikolett, Alíz, Boglárka, Panna, Csenge
2014. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk minden pontozóról megvan a véleményem, aki azt le tudja pontozni, hogy nekem x név tetszik, mindenkinek más tetszik és mindegyik válasz hasznos lehet, mert lehet, hogy a kérdezőnek éppen az a név fog megtetszeni. Éppen az volt a kérdés/kérés, hogy nevet keresnek, nem tudom mekkora IQ kell ahhoz, hogy egy névjavaslatot valaki lepontozzon.
2014. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
28%

Nekem ezek tetszenek:

Nóra, Patrícia, Mira, Rozina, Noémi.

A lányunk vagy Nóra vagy Mira lesz.. :)

2014. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Luca, Beatrix, Zsófia, Fanni, Anna, Hanna, Rita, Bianka, Brigitta, Boriska, Szonja, Gabriella, Lilla, Katalin, Alexa
2017. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hasznos válasz így 3 év múlva, nem? :D
2017. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!