Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúk-lányok, mit gondoltok...

Fiúk-lányok, mit gondoltok erről a viszonyról apukám és köztem?

Figyelt kérdés

Apukám a legjobb barátom, bármit elmondhatok neki..."az én koromban(16) hisztiznek a lányok.. veszekednek a szüleivel..lázadnak, blabla" de ez nem én vagyok apukámmal járok koncertekre együtt megyünk el ide-oda. ki kérhetem a véleményét bármiről ő őszintén megmondja h ez jó vagy esetleg inkább keressek mást... feltétel nélkül szeretjük egymást. oltjuk egymást mint 2 legjobb barát. Bármit elmondhatok neki fiúkkal kapcsolatban..suli..ilyen olyan probléma. ennek én nagyon örülök, bár néhányan cikiznek h mi az h az apád a legjobb barátod stb...mások jó dolognak tartják és szeretik is apukámat mert apa is szereti a barátaimat. Szerintetek is gáz? van köztetek olyan akinek szintén a legjobb barátja az apja?? normális válaszokat!!

(ha elírtam valamit sajnálom)



2014. szept. 29. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akik ezért cikiznek, azok valójában irigyek.

Nekem a szüleim a legjobb barátaim, ezt nyíltan fel is vállalom. A többi "barátaim" érdekből voltak mellettem csupán, velük le is számoltam. Én a szüleimben találtam meg a legjobb barátaimat, s ez teljesen rendben van a Te esetedben is.

Inkább légy erre büszke és örülj!

2014. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyennek kéne a normálisnak lenni, csak a magyar társadalom szerint az a férfias aki hazug, gátlástalan és erőszakos.
2014. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem csak a magyar társadalom mércéje szerint, nyugodj meg. Külföldön élek, tudom miről beszélek.

Az araboknál az a férfias, aki erőszakos, uralkodó, zsarnok, gátlástalan. Hozzájuk képest mindenki más úriember...

2014. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Arabok is arról híresek, hogy elismerik a lány gyereküket. -.-
2014. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!