Hogy győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendezni egy Pizsama partit, de anyum és apum nem akar itthonról elmenni. Pedig én megszoktam, hogy nincsenek itthon a bulikon, de idén nem akarnak elmenni. Mit tegyek, hogy meggyőzzem őket?

(Jó-jó tudom, hogy csak 7.-esek vagyunk, de akkor se szeretném itthon látni őket a bulin, mert elég dumálósak...)

Igaz, okuk van arra, hogy ne menjenek el, mert feltételezik, hogy horrort néznénk, és Halloween-kor természetes nálunk ez, de akkor is... nem lenne olyan ijesztő, mert csak olyant terveztünk mint pl. az Árnyék nélkül vagy a Csonttörő.

Hogy győzzem meg őket arról, hogy menjenek el kicsit bulizni ők is vagy valami?


2014. szept. 30. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, miért kéne elmenniük otthonról és egyedül hagyniuk a 12-13 éves gyerekeket? Én sem mennék el.
2014. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Kompromisszum: bezárkóznak a szobájukba, és csak akkor jönnek ki, ha nagyon muszály.
2014. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Jézus úristen! *muszáj (bocsi, de kilenc órám volt, és borzasztó fáradt vagyok.)
2014. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Köss velük kompromisszumot, mondjuk elmennek moziba 2-2,5 óra, annyi ideig egyedül lesztek, aztán hazajönnek és a szobájukban lesznek, és kész. Ti meg ne nézzetek horrort, válasszatok vígjátékot! A Halloween meg egy amerikai baromság, nem kell majmolni.
2014. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-esnek: Minden évben megtartok egy ilyen bulit, és sajnálom, de ha te baromságnak érzed, akkor hiába győzködnék neked, mert ez a véleményed. -.- Nekem az a véleményem, hogy a Halloween egy jó buli, és Amerikában is a szórakodás kedvéért találták ki. Úgy ahogy én is.


1-es: Mert mint mondtam, akkor elmesélnék nekik az elég életemet, jönne a fényképalbum, ahol ott az a kép, ahogy fürdök 2 évesen stb.


2-es: Az egész házba zárkóznánk be. :D

2014. szept. 30. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Köss velük kompromisszumot, hogy nem mennek be a szobába, ahol ti buliztok.
2014. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdtél bulizni, hogy leírhatod: "már minden éve". A szüleid nyilván féltenek, én sem hagynék egyedül hetedikes gyerekeket. És a meghívottak szülei mit szólnának, ha kiderülne, hogy felnőtt nélkül szórakoztok?
2014. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!