Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig mehet ez így tovább?

Meddig mehet ez így tovább?

Figyelt kérdés

Anyum egyszerűen ki nem állhatja a páromat, illetve a párom is kezdi megutálni anyumat. Nem tudok két felé szakadni és úgy érzem már nem tudok mit csinálni. Ha elmegyek itthonról, anyám csapkod, ordibál velem, utána meg napokig nem szól hozzám. Ha meg a párommal nem megyek, akkor ő van kiakadva, hogy már megint csalódnia kellett bennem, mert nem alszom nála. Rettegek attól, hogy elveszítem a párom, de anyutól is hogy elfordul tőlem. Mihez kezdhetnék most?


21/L


2014. okt. 5. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Kezdjük az elején. Mi baja anyudnak a pároddal?
2014. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lényegében akármi is a baja vele, 21 évesen már nem szólhat bele a párválasztásodba - még ha úgy gondolja, hogy hibát követsz is el. Elmondhatja a véleményét, de a döntés a tied (Mindenkinek joga van elkövetni a maga hibáit.)

Másrészről a párod részéről sem szép, hogy csak megnehezíti a helyzeted, és nem érzi át kellően a problémád - ez a "csalódnia kellett bennem" elég önzően hangzik...

Ha nem egy "csak te létezel" típusú kapcsolatban akarsz elmélyedni a barátoddal, és emiatt nem fordulsz el a családodtól, akkor az anyádnak csak a külső szemlélő szerepe jut, akármennyire nem tetszik ez neki. Csak akkor tehet szemrehányást, ha az otthoni feladatokat / családtagokat látványosan elhanyagolod a párod miatt.

A többszöri megbeszélés, az idő vagy a külön költözés segíthet, nagyjából ebben a sorrendben...

2014. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baja anyumnak, hogy ő neki nincs párja nekem meg van. Egyszerűen nem viseli el, ha elmegyek valahova nélküle, vagy ha a páromnál alszom. Állandóan azt mondja, hogy nem foglalkozom vele, pedig amikor tehetem vele is vagyok. Anyum depressziós, hogy elhagyta egy faszi, és azt látom nem hajlandó kimászni ebből és egyáltalán nincs azon, hogy új kapcsolatot keressen. Inkább engem akar magához láncolni.
2014. okt. 5. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyád beteg, küldd el orvoshoz. A továbbikban pedig szrd le az érzelmi zsarolását.
2014. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez már a nem tudom hanyadik hasonló kérdésed.


Már többször megírták, hogy költözz el anyádtól és élj külön. Akkor nem fog beleszólni abba, hoyg mikor alszol a barátoddal és nem fog csaplodni meg ordibálni, mert nem egy lakásban vagytok.

2014. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!