Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Tudom, hogy ez...

Mit tegyek? Tudom, hogy ez igy nem mehet tovább köztem és anyum közt.

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem szeret, szerethiányos vagyok mióta az eszemet tudom, egy ölelést, puszi-t semmi nem kaptam tőle. Másoknak lebeszél és ossza az észt, mindenki mással (fiatalabbal mint én) úgy beszél mint aki helyben elalél, kedvesen, simogassa őket. Engem meg magasról le se sz.r . Csak veszekedni tud rám és kiabálni. Ha mondom neki, hogy egszer majd szeretnék elköltözni akkor elkezdi, hogy neki csak én vagyok, ő nagyon szeret engem. Ha elmegyek nem marad senkije. Úgyse megyek sehova mert nem hagynám őt itt. Nagyon fáj amit tesz és sokszor folyik a könnyv a szememből amikor látom, hogy mással mit művel és velem mit tesz. 18/L
2013. nov. 10. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem ,hogy az fáj a legjobban amikor azt mondja, hogy: Ő nem ilyen életet akart magának, ilyen gyerekkel mint én, meg, hogy miken kellett átmennie gyerreként is. Ha tehetné most azonnal mindent megváltoztatna, útál mindent , útálja az életét. Ő mindenért csak szenved.
2013. nov. 10. 14:32
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de csak közben jutnak eszembe a dolgok =D. Ami nagyon idegesít még az, hogy mindenhova tüsszög, úgy, hogy nem takarja el az arcát. Legyen az ételtől kezdve, bútorokon át minden. EGyszer segítettem neki, fogtam a zsákot erre ő lehajolt és beletörölte az orrát a kezembe , nem a ruhába a bőrömbe és ott volt a kezemen végig a hosszú zöld takony. ( uh rámnött a hányinger). A kutyának szoktam puszit adni, erre múltkor látom, hogy őt is telibe tüsszenti. Azóta se adtam. Azt nem bánom ha a kutya összenyal, de az ő tüsszentési szokásaitól herótom van.
2013. nov. 10. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindezek mellett miért is nem akarsz önálló életet kezdeni? Mit adsz neki ebben a helyzetben, ami hiányozna neki, ha elköltöznél?
2013. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt aztán az erkölcsöm jön szóba mert nem szeretném egyedül hagyni amúgy is eléggé beteges. Én nem vagyok ő, bármit tesz mégis csak az anyám.
2013. nov. 10. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretetet, másféle gondolkodást nem lehet egy emberbe belerakni. Az édesanyád ilyen. Sosem fogod tudni megváltoztatni. Beszéltél már vele, hogy neked mi fáj?
2013. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te akaratodon kívül jelképezel neki valamit, emlékezteted valamire, ami fáj neki, ezért nem tudja kimutatni a szeretetét. Pl apádat vagy élete egy rossz szakaszát, de ez nem neked szól személy szerint.
2013. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már beszélni vele, az lett a vége, hogy elvitt pszichológushoz mert beteg vagyok.
2013. nov. 10. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!