Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim vernek! Mit tehetek...

Gamersrác kérdése:

A szüleim vernek! Mit tehetek ellene / tanácsok?

Figyelt kérdés
Először is elmesélem az életem. A szuleim egy csomó különórara beiratnak, ami nekem tul sok ( sport, szolfezs, hegedu, mise, stb. ) es mar nem birom. Ma is vasarnap irtam meg a leckem a sok kulonora miqtt. Ha meg valami rossz fat teszek a tuzre akkor meg megvernek. Anyukam ilyenkor a fejemet utogeti hogy neha zuzodasok keletkeznek rajta es ritkan az apukam is megver hogy ad egy pofont hogy egybol a foldre kerulok tole. Most volt nemreg a nevnapom ( augusztus 24 ) es meg nem is kaptam semmit! Annyit mondtak hogy boldig nevnapot es aztan hozzam se szoltak. Nem csak kivulrol faj, amit csinalnak hanem belulrol is. Ezert kernem hogy valaki tudna segiteni? Kerem azok hagyjanak beken akik csak bantani tudnak a kommentekkel. 12/F

2014. okt. 5. 21:38
 1/6 anonim válasza:
97%

Nagyszüleid tudnak erről? Ők nem tudnak beszélni a szüleiddel?

Hogyha nem, akkor pedig szólj az iskolapszichológusnak, vagy az osztályfőnöködnek, ők tudják, hogy kinek kell ilyenkor szólni, és minden meg fog oldódni.

2014. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

" Ha meg valami rossz fat teszek a tuzre akkor meg megvernek"


Hát itt a megoldás!

Ne rosszalkodjál, és nem fognak megverni!!

2014. okt. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Kedves utolsó:) Szerinted normális,hogy lelki terrorban tartják? Ha VÉLETLENÜL mondjuk elfelejti kivinni a szemetet,mert ugye szülő KÉNYSZERÍTI a különórákra,plusz tanul mellette AKKOR AZ A MEGOLDÁS,HOGY ROSSZ FÁT TETT A TŰZRE,VERJÜK AGYON? Neked se legyen gyereked.

Kérdező,kék vonal.

2014. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat es mar sikerult is megoldani a problemat. Probalok jol viselkedni 18 eves koromig es aztan haladok a megujult eletem fele.
2014. okt. 6. 19:41
 5/6 anonim válasza:
81%

Biztos vagy benne,hogy minden oké? :O

Nem is merek belegondolni,hogy milyen érzés is a pofon.12/F

2014. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
40%
Sajnállak, de komolyan. Szólj az osztályfőnöknek.... Ilyen nincs, hogy vernek és kész! Nincs!
2021. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!