Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnátok, ha 18...

Hogyan reagálnátok, ha 18 éves lányotok bejelentené, hogy évek óta falcol és szerinte szakemberre van szüksége?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 20:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Első reakcióm ez lenne: "Mi az a falcol?"
2014. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
mi az h falcol?
2014. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

2,3 válaszoló:

[link]

2014. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Erős lelkiismeret furdalásom lenne, hogy miért nem figyeltem rá jobban, miért nem foglalkoztam vele jobban.
2014. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 zabmester ***** válasza:
100%
Elvinném pszichológushoz - hiszen ő maga is belátja, hogy oda kell mennie -, de nagyon sajnálnám, hogy nem szólt erről hamarabb, meg azt is, hogy én nem vettem észre, hogy valami baj van.
2014. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Utánajárnak hogy miért csinálja, ilyen rossz a családi élet? Vagy mi a konkrét gond? Meg elvinném pszichiáterhez bár nem tudom mennyit tudnak ilyen esetben segíteni mert a gond nála nem kicsi.
2014. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Létezik ez a szó! Felénk arra is használják, ha valaki szimplán vagdossa magát. Talán egyszerűbb lett volna azt írnom elsőre, bocsi
2014. okt. 6. 20:18
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanannyira nagy a baj, mintha részeges lenne vagy drogos. Nem tudom, nekem úgy tűnik, ettől jobban megijednek az emberek, mintha heroinista lenne.
2014. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) De ugye nem magatokat hibáztatnátok? Mert ez az én hülyeségem, ők erről nem tehetnek!
2014. okt. 6. 20:23
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
A legnagyobb szeretettel fordulni felé. Ha hajlandó elmondani hogy miért teszi ezt akkor türelemmel meghallgatni. Megbeszélni vele hogy mit lehetne változtatni hogy ezek az érések ne zavarják az életét. Szakember segítségét kérni, és örülni hogy a lány önszántából igénybe veszi a szakembert.
2014. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!