Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel érdemelhetném ki édesany...

Mivel érdemelhetném ki édesanyám szeretetét?

Figyelt kérdés
Elég furcsa velem,soha nem köszön se reggel se este.Bármit csinálok abba csak beleköt és ha az összes TÉNYLEG AZ ÖSSZES házimunkát elvégzem még akkor is belémköt. Olyan apróságokon is kiakad,hogy BETEGEN egész nap csak az ágyban döglök és ha ellenkezek valamivel szemben egyből olyanokkal fenyeget,hogy kitapossa a belem meg hogy megfolyt...többször vert már meg,jelenleg is van egy monoklim és tegnap este úgy pofánvert hogy fél éjszaka az orrom vérét próbáltam elállitani.Mit kellene tennem,hogy megszűnjön ez? 15L

2014. okt. 8. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyámügy.
2014. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Istenem :((

Valahogy megkéne beszélned vele ezeket a dolgokat, mert ez nem így működik.

Én megkérdezném tőle, mikor pofonvág, hogy ezt miért kaptam?

2014. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem merek...mert ez hónapokig is elhúzódhat. :( Igazából az érdekelne,hogy szerintetek van e valami amivela kedvére lehetne tenni?
2014. okt. 8. 17:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért kapom a pofonokat mert azt kérdezem,hogy már megint mivel ártottam neki.
2014. okt. 8. 17:48
 5/8 anonim válasza:
Nem bántásból kérdezem édesanyád iszik? Gondolom nem mondok újat avval hogy bármit csinálsz nem fogod ki érdemelni. Vagy nézess meg vele egy olyan filmet ahol egy szülőnek meg hal a gyereke. Vagy pedig adj neki okot akka hogy így viselkedjen talán lesz valami változás.
2014. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem iszik csak most próbál leszokni a cigirőr és nagyon köcsögök vele a munkahelyén és nem tud másra haragudni csak rám.Ez a filmes dolog nem hülyeség köszi a tippet!
2014. okt. 8. 19:09
 7/8 kovpet ***** válasza:
Azt nem kell kiérdemelni. Ahol mégis, ott az anyával van a gond.
2014. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a filmes cucc szerintem bejött! :D Tegnap este megnéztük eggyütt a gyilkos elméket amiben egy srácot nevelőszülő nevelt,de nem szerette és a srác kapott egy pisztolyt,h ölje meg,de nem tette és rájött h mennyire fontos,h szeretve legyen stb stb...szóval...ma anyám egész nap tök normális volt és ma este megint megnéztük a sorozatot és egy kiscsajt raboltak el az anyjátol aki sirt stbstb...erre anyám átölelt és elkezdett sirni,h bocsássak meg mert sokszor olyan velem...remélem tartósan megváltozik.OLYAN BOLDOG VAGYOK!!!KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!
2014. okt. 10. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!