Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy anyának nem...

Szerintetek egy anyának nem kellene a szeretetet mindkét gyermek felé ugyanúgy mutatnia?

Figyelt kérdés

21/L , egyik gyermek vagyok. A testvérem 19/F

Nem vagyok naiv. mielőtt rámondanátok és én érzem, én vagyok benne, de őt sokkal jobban szereti...hazajön, megöleli, megpuszilja, 'szeretlek' ..nekem meg semmi nem jut ebből...és nemcsak ez az eset...én eddig azt hittem, egy anya mindkettő gyermekét egyformán szereti.

és nem vagyok rosszabb nála, nem rosszabb nálam...csak sokkal többet teszek érte, mint az öcsém...ezt nem akarom kifejteni...és akkor miért?

szokjak hozzá?


2014. ápr. 8. 17:54
 1/4 anonim válasza:

Szia

Hát erre csak így nagyjából tudok válaszolni mert nem látom hogy éltek stb.

Személyes tapasztalatom szerint valami oknál fogva vannak olyan szülők akik jobban ragaszkodnak az egyik gyerekhez. Hogy miért van arról fogalmam sincsen.

Ne akarj versengeni a szeretetért, téged is ugyanúgy szeret csak valamiért a tesódhoz ragaszkodik jobban.

Szóval ne depizz ezen és ne érezd magadat kevesebbnek mert te is ugyanolyan fontos vagy anyukádnak. :)

2014. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 19 évig nem szoktál akk nem is fogsz. Az élet ilyen igazságtalan, még egy anya sem szereti egyformán a gyermekeit. (Ha lesznek gyerekeid te sem fogod egyformán szeretni és a gyerekek föleg nem fogják annak érezni.)
2014. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá...

Nálunk Anyánk mindkettőnket egyformán szeret/törődik vele/beszélget/közös programokat szervez míg apám a testvéremet ellátja pénzel(10 000 Forintos pólók/gatya/csuka/farmer) Én meg ha kérek 500 forintot akkor kivan akadva és szórom a pénzt :D Pedig én vagyok aki heti 2-3x főz(be is vásárlok hozzá), normálisan viselkedik (míg testvérem arrogáns, lenéző velük szembe) egyetlen jobb tulajdonsága hogy jobb tanuló :D

2014. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Plusz velem mindig üvölt bármit csinálok, míg ő rosszabbat csinál akkor le se szarja :D (utolsó előtti komment)
2014. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!