Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a 18 éves lányotoknak viszonya lenne egy tanárával elég régóta?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a helyzet a következő:

Van egy 18 éves lány, nagyon jó családból (tehetősek, mindent megadnak a lánynak, mindenki számára ő az egyetlen "gyerek", nagyon figyelnek rá). Még a gimnázium 11. osztályában közelebb kerül egy tanárához (aki , akivel vannak közös barátaik, szóval akaratlanul is összefutottak az iskolán kívül.


Mindketten szinglik, a lány tavasszal érettségizik.



Ezt hogy fogadnátok?

Elvárnátok, hogy a lányotok elmondja, vagy ugyanolyan lenne a reakciótok, ha mástól hallanátok?


2014. okt. 9. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Huh.. Én ballagás előtt 1,5 hónappal jöttem össze a tanárommal. Anyám mástól tudta meg (még várni akartam), de nem volt mérges.. Átbeszéltük, bemutattam a barátomat. Azóta már együtt élünk.
2014. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem mindegy, mennyi idős a tanár.

És persze a tanár szemszögéből etikátlan is ez a viselkedés, addig amíg a lány a tanítványa.

De ugye a szerelemnek nem lehet parancsolni, mit lehetne szólni? Nekem nem lenne mindegy, hogy 8-10, vagy 20-30 évvel idősebb a lányomnál a pasi.

2014. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletben tartanám a döntését, és ha nekik így jó, akkor támogatnám.

Örülnék, ha elmondaná, nem mástól akarom megtudni.

2014. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
9 év a korkülönbség.
2014. okt. 9. 14:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták nagyon nem mindegy mennyi idős a tanár?

18 éves, akkor már nem sok lehet a suliból, addig tartsák titokban, mert mindkettőnek baja lehet belőle, de ha boldogok, nem ellenezném.

2014. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
9 év az nem olyan sok :)
2014. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem örülnék, hogy tanári fizetésből kell vegetálniuk, de az ő dolguk, mi közöm hozzá.
2014. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
9 év az nem olyan sok. Szerintem is legyen titok, amíg a lány nem végez.
2014. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Már együtt is vannak, máskülönben nem született volna meg ez a kérdés :)


Nem örülnék neki, de nem egy olyan ok, ami miatt aludni sem tudnék többé :)

2014. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 piroska és a farkas ***** válasza:
29%
Èn 17 évesen" jöttem össze" a 30 éves tanàrtommal. Rövid időn belül iskolàt vàltott, hogy ne legyen a tanàrom. Egyébként a helyetekben nem titkolnàm, plàne nem a szülők előtt, az iskolàban viszont tartani kéne a tàvolsàgot.
2014. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!