Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lelkiismeret furdalásom van,...

Lelkiismeret furdalásom van, hogy elköltözök de már nem bírom tovább itthon?

Figyelt kérdés

Szóval anyum egyedül nevel kiskorom óta, van két bátyám az egyik már teljesen külön él a másik 36 éves a párjával szétment és a munkját is elvesztette, jelenleg itthon él.

Én 21 éves lány vagyok. Anyum évek óta csesztet mikor mi miatt...most júniusba összejöttem egy fiúval, már egy éve szerelem szövődöt köztünk de csak most jöttünk össze. Anyum utálja. Folyton piszkál miatta mert,hogy mackós testalkatú és nincs érettségije és diplomája ami szerinte elegedhetetlen a mai világba...de van 3 jól fizető szakmája (szerkezetlakatos,festő,autószerelő). Ez az elmúlt hónapokra olyan szintre fajult: már megint a köcsögnél alszol? Úgy néz ki miint egy kerti törpe. Lassan màr gyűlöllek. Nyomorba fogsz élni vele. Ha elköltözöl ide a lábad nem teszed be többé....és nem szól hozzám, csak piszkál ilyen és ehhez hasonló mondatokkal. A vérnyomásom folyton magas mert itthon stresszbe vagyok, hogy megállás nélkül basztat. Most van egy albi, 3 szobás, nagyon szép. Úgy költöznénk oda, hogy az egyik szobába én meg a párom a másikba a párom tesója meg a pasija. Már el van intézve, szombaton lehet hurcolkodni. Azt megjegyezném,hogy sok pasim volt már de sose szeretett,tisztelt,óvott még valaki így mint ő. Kérdéseim: vajon anyu tényleg nem fog megbèkélni ha elköltöztem? Hogy intézzem ezt? Csak összepakolok és lelépek vagy hogy?? Annyira féltem anyut,hogy belebetegszik ebbe de rámegy a kapcsolatom, teljesen megmérgezi....


2014. szept. 21. 20:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy az amyagiakkal nem lenne gond...főleg , hogy a bérleti díj és rezsi is osztódik a másik párral...
2014. szept. 21. 20:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak rajtad vezeti le a stresszt. Magának kereste a bajt. Gondolkodjon majd ezen. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, minden ember elhagyja a szülői házat egyszer.
2014. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pasi a leírásod szerint egy rendes, dolgos ember, akivel kölcsönösen szeretitek egymást. Szerintem költözz, aztán anyukád a saját érdekében (is) előbb vagy utóbb, de megbékél. Ha maradsz és szakítasz a pasival, akkor a következőnél fogja ugyanezt a műsort előadni, ez már nem a féltésedről, hanem az ő önzéséről szól sajnos.
2014. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Folyton azt mondja,hogy én tettem tönkre az anya-lánya kapcsolatot mert ezzel a "lúzer " fiúval vagyok... sajnos anyunak senkije sincs,nagyon bnője se....tesóm is alig van itthon....nehéz lesz de meg kell lépnem ezt..
2014. szept. 21. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:

2lehetőség van..

1.beletörődik elfogadja a párod

2. állandoan a sarkodba lesz zaklat keresztbetesz bekever nektek..


sok boldogságot!

2014. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!