Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire igaz ez...

Szerintetek mennyire igaz ez a szülői szeretet dolog?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest az ekezetek hianya miatt, de lehet hogy hosszu lesz es telefonrol vagyok.


Na a sztori a kovetkezo: adott egy 16 eves fiu (en), es 6 eves korom ota edesanyammal lakok. Miota a szuleim elvaltak anyukam parja meghalt, es lett egy masik akit utalok (veri anyut, es egy szerencsetlen+anyu tartja el) Szoval miota o van, jobban szeretek apunal lenni, (neki is lett parja, es ott van 2 mostohatestverem) ezt anyu eszrevette es feltekeny apura meg utaljak is egymast. Ebbol lett egy beszelgetesunk aminek a vegen a fejemhez vagta hogy ha valami nem tetszik koltozzek apamhoz.


Na en szivesen koltoznek is, csak nem tudom hogy esetleg nem zavarnek-e ott hogy igy egyszercsak betoppannek hogy en most ott fogok lakni. Azert viszonylag sokat vagyok ott, ismerem oket meg joba vagyok veluk, de odakoltozni megiscsak mas.

Azert megiscsak az apam hogy 10 eve nem is lakok vele ._. Mi a velemenyetek errol?



2014. okt. 12. 19:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a gyatra fogalmazasert, eleg zaklatott vagyok ma, de az mar mas tema...
2014. okt. 12. 19:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha apádnál akarsz lakni, akkor ülj le vele és mond el neki ezt. Aztán meglátod mi lesz reakciója.
2014. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos, ha ott van ket gyerek, nem feltetlenul orulnenek egy harmadiknak. Hely van? Nameg anyud csak mergeben mondta, hgoy koltozz.
2014. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, talán beszéld meg apukáddal a dolgot...
2014. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hely van, es mind a ketten egyetemistak. Csak hetvegen vannak otthon.

Az anyagiakkal sincs gond, csak konkretan az hogy van e kedvuk velem foglalkozni, Amikor ott vagyok nagyon ugy nez ki, de lehet csak azert mert kb. 20 napbol 4-5-öt vagyok ott.

2014. okt. 12. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, de ha mégis nemet mond, akkor se vedd magadra, tehát az nem azért van, mert nem szeret, ők is berendezkedtek egy életre, és más tényleg, azt jól látod, hogy ha csak 4-5 vagy mind a30 napot ott vagy.


Beszéld meg rendesen, az okokat a miérteket, és nyugodtan kimondhatod, hogy tudod,nogy más lenne, de nem vagy benen boztos, mégis sokat gondolkodsz een, és nehezen hoztad fel a témát, hisz nem egyszerű dolog.. És akkro elmondod az anyukáddal val helyzetet, meg az új pasit..sb

2014. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én javaslom legelsőnek anyukáddal ülj le és mond el neki,hogy nagyon szereted,de ez és ez a dolog téged zavar.

Ha olyan anya amilyennek gondolom akkor nem neked kell majd költöznöd.Ha mégsem akkor beszélj apukáddal.

2014. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyukádat nem zavarja, hogy a pasi veri, és a fiát is elveszíti a férfi miatt? Ez azért fontos kérdés, mielőtt költözöl. Ha anyukádnak a pasi ennyire fontos, akkor beszéld meg apukáddal, hogy odamennél. Viszont anyukádon is legyen rajta a fél szemed, hogy ha segítségre van szüksége, akkor ott legyél.
2014. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!