Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnő soha nem lehet...

A barátnő soha nem lehet legalább annyira fontos egy férfinak mint a gyereke?

Figyelt kérdés
Szituáció: a pár 2 éve együtt él, a férfi gyereke heti 3 napot van náluk. A nőt előjegyezték egy műtétre(érrendszeri gond), már két hónapja. A gyerek beteg lett, a nő kérte, hogy addig, egy hét, ne hozza át a gyereket a férfi, mert ha elkaphat valamit és nem műtik meg. A gyereket áthozta, aki előző nap még lázas volt, utána meg köhögött folyton. Hogy lehet ennyire nem törődni a másikkal? Mindenki azt mondja, a gyerek az első, na de nincsenek kivételek? Vagy a nőnek kellett volna ezért elköltöznie addig? És a férfi nem érti mi a baj...
2011. márc. 24. 16:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
a gyerek a fontos, de ilyen esetben a nőnek van igaza.... szerintem.
2011. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Első gondolatom az volt, hogy valószínűleg mindig a gyerek az első, de igen én is úgy gondolom, hogy ebben az esetben a nőnek volt/van igaza.
2011. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
6%

Jóhogy nem.


Nálam kb így néz ki a lista:

Gyerek

Szülők

Haverok

Barátnő

2011. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Ebben az esetben abszolút patáliát csapnék, amiért veszélyezteti az egészségemet (akár életemet), és ennyit nem képes megtenni értem! Egyáltalán nem nagy dolog szerintem egy hétig máshol bonyolítani a találkozást vagy nem találkozni!

Azt a férfit, akinek a barátnője fontosabb a gyereknél, soha nem tudnám komolyan venni. De itt nem arról van szó, hogy heccből hanyagolná el a gyereket!

2011. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
ismerni kéne a körülményeket. mert nyilván a pasi nem tud kettészakadni. ha nincs kire hagyja a gyereket, akkor mit kellett volna csinálnia? ha viszont maradhatott volna pl. az anyjánál a gyerek, akkor jogos, hogy megtehette volna. De viszont, ha tegnap hozta el és ma délután derült az ki számára, hogy jobb lenne gyerek nélkül mennie, akkor megint csak nincs mit tennie.
2011. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy hosszú távon a gyerek az első, nyilvánvaló számomra, viszont nincs is bennem olyan érzés, hogy ez a kérés kezelhetetlen lett volna. Attól, hogy vannak más szempontok is, és a gyerek pár napig nem jön, még szerethetem ugyanannyira. Ezért nekem ez inkább tűnik a férfi önzőségének, értetlenségének, mint sorrendi kérdésnek.
2011. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról, hogy egy lázas gyereknek leginkább fekvésre, pihenésre van szüksége, mindegy hogy hol, nem pedig arra, hogy ráncigálják ide vagy oda.
2011. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ebben az esetben a kérdezőnek van igaza.


16:22:

Hadd kérdezzem meg! Van is gyereked? És a barátnő, aki a negyedik helyre szorult, a gyermeked anyja? Vagy csak egy tizenéves vagy, aki válaszolt a kérdésre? Nekem nincs még gyerekem, biztos, hogy ő lenne az első, de hogy a szüleimet és főleg a haverokat nem sorolnám a párom elé, az biztos!

2011. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A gyereket lett volna kire hagyni, anyja, nagyanyja... A nőben csak az a kérdés merül fel, hogy ha ilyen könnyen veszélyezteti a férfi az egészségét, vagy konkrétan nem is érdekli, akkor minek az egészet folytatni...
2011. márc. 24. 16:29
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

A gyerek az első, de azért az egészség sem mindegy. Ez nem csak egy hiszti. Ez komoly dolog.

Nem igaz, hogy a barátnőnek soha nem lehet igaza. Ebben az esetben igaza volt.

2011. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!