Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem akar elengedni...

Anyám nem akar elengedni kollégiumba, mivep hogy én ott majd drogozni meg inni fogok. Mivel tudnám meggyőzni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 19:25
 1/5 anonim válasza:
szia:)hány éves vagy? én is hasonnlóan voltam vele csk annyi hogy anya csak a rossz társaságtól félt..próbáld megmagyarázni anyukádnak hogy a koleszban pon hogy nem csinálnál semmi ilyesmit mert elég szigorúak a kiengedési szabályok. ha bejárós vagy akkor pedig akárhova elmehetsz suli után esetleg közbrn:)
2014. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%

jogos a félelme


a kislányok elkerülnek otthonról és azt hiszik hirtelen nagylányok lettek


nem egy (!)felcsinálva megy haza..

2014. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és 14 éves...
2014. okt. 15. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

:D


akkor lehet apudból indul ki :)

2014. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is elmentem anno koliba 4,7es átlaggal, rászoktam cigire, piára, drogra és ki is rúgtak a gimiből 2,5 év múlva. :D

De ez csak én voltam, 100ból 5el történik hasonló meg.

2015. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!