Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elvette a bánkártyámat,...

Anyám elvette a bánkártyámat, nekem meg holnap el kell utaznom de a bánkártyám nélkül nem tudok, és nem adja vissza, próbáltam keresni de sehol nem leltem, szerintetek mit csináljak? Mert halaszthatatlan utazásról van szó.

Figyelt kérdés

#anya #bánkártyámat #lelem #eldugta
2013. aug. 12. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%

Én már rég letiltattam volna a bankban a kártyát vagy telefonon van erre egy külön szám a bank felé ha le akarod tiltani a kártyát.

Ha anyám pénzt szeretne, kérjen, adnék. De, mi az már, hogy elveszi a bankkártyád és nem adja vissza. Ez lopás, bűncselekmény.

2013. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Mennyi idős vagy?


Fogod magad bemész azbilletékesbankfiókba és leveszel annyi pénzt személyi igazolvánnyal, vagy más fényképes igazolvánnyal, úgymint útkevél, jogosítványl, amennyire szükséged van, ha aqkarod mg a kártyát isnletiltathatod...

2013. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tiltod a kártyádat és veszel fel kpt a bankba személyi igazolvánnyal. Ezt tudod tenni.
2013. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
HAT HA GYEREK VAGY MEG, AKKOR MEGTEHETI. GONDOLOM NEM AKARJA, HOGY ELUTAZZ.
2013. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

ennyi elgépelést pár mondatban....jááájjj



Mennyi idős vagy?


Fogod magad bemész az illetékescbankfiókba és leveszel annyi pénzt személyi igazolvánnyal, vagy más fényképes igazolvánnyal, úgymint útlevél, jogosítvány...stb, amennyire szükséged van,

Ha akarod még a kártyát is letiltathatod...

2013. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Elvette kártyádat? :o Hogy tehet ilyet?

Tiltasd le, és kérj újat. Mondd, hogy ellopták.

Ha nagyon durva a helyzet, jelentsd a rendőrségen is.

2013. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért vette el? Hány éves vagy?
2013. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
először is 17 éves vagyok, nem tudom mi a célja vele de pénzt nem vesz le.. de ő nem is tud az utazásról még.
2013. aug. 12. 10:33
 9/26 A kérdező kommentje:
de fejből nem tudom hogy a kártyának mi a "jelszava" vagy "pin kód" nem tudom hogy mondják illetve írják, az is le volt írva egy papírra mert nem sokat használtam és vele együtt vette el tőlem úgy 1 hónapja.
2013. aug. 12. 10:34
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

Ha engem kérdezel, akkor a sajtátja mellett van, az iratainál, vagy a pénztárcájábanfőleg, ha nincs otthon, és te ott nem találod

Amúgy tesóm sem magánák tartja,mmert nics rá szüksége a mindennapi életben, a szüleim vesznek le róla ha kell, akkor még az atm automatáig sem kell elmennie (nálunk nincs minden sarkon, csak településekkel arrébb)


Még egyszer:

Hány éves vagy?


És


Miért vette el?


2-5

2013. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!