Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg anyukám,...

Miért nem érti meg anyukám, hogy egy normális farmer pl. nem 2000 Ft?

Figyelt kérdés

Szóval, nem vagyunk gazdagok... Anyukám egyedül nevel minket a két testvéremmel, és azt megértem, hogy nem tudunk havonta új hipermárkás ruhadarabokat venni, de Ő akkor sem akar venni nekem, kicsit jobb minőségű ruhákat ha éppen tudnánk. Már egy csomó ideje ugyanabban a 2-2.5 ezer Ft farmerban járok mindenhová és Ő tényleg nem látja, hogy az milyen hülyén néz ki. Ő úgy látja, mintha teljesen jó lenne pedig nem. És nekem tényleg nem szokásom követelőzni stb. De (hülyén hangzik, pedig) ez így tönkre teszi az egész életemet, mivel a suliba cikiznek, így nem tudok olyan jól összpontosítani a tanulásra, meg alapba elmegy az egész életkedvem... Hogyan kéne megértetnem vele, hogy így úgy nézek ki mint egy hajléktalan?! Ha ezt látná, rögtön magától venne nekem normális ruhákat, de Ő nem lát különbséget egy 500 és egy 5000 Ft-s ruhadarab között.

15/f


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. okt. 21. 21:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
39%
Na ezért nem kell három gyereket szülni. Még egyet se tud felöltöztetni. :-(
2014. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám is egyedül nevel engem meg tesómat, de mi pl. F&F ben veszünk farmert, ilyen gumis derekú csőnadrágot. Gyakran van 5000rol leárazva 2000valamennyire. És teljesen okésak, olyanok, mint egy New yorkeres nacik, érdemes ott megnézni, mert tök olcsó
2014. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
#21 amúgy nem értem miért írtsz ilyet.. Nem is tudunk semmit a családi hátterükről, biztos anyukája nem így tervezte.. minket pl azért nevel egyedül anyukám, mert az apukám meghalt.. Ha nem ismered a teljes történetet, ne ítélkezz!
2014. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
én mindig h&m vagy new yorker farmereket veszek 2-3 ezer ft-ért, amiket 10-15-ről áraznak le. szóval lehet 2 ezerért divatos gatyát kapni.
2014. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
96%
Épp múlt héten vettem a Hádában címkés, vadiúj Gas farmert 2500-ért. Egy próbát megér. De 15 évesen vállalhatsz apróbb diákmunkákat is szabadidődben, pl. kutyasétáltatás, 16 fölött pedig már szövetkezetekhez is beregisztrálhatsz, ahol szórólapozást, meg ilyeneket ajánlanak. Suli mellett simán be lehet vállalni, és így hamar összejön 1-2 új ruha ára. Anyud valószínűleg soha nem fogja megérteni ezt, bármennyit is érvelsz, ha valaki ilyen, az sajnos ilyen is marad, és ez akkor sem változna, ha több pénzetek lenne.
2014. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél az angex-ben, hádában. Most vettem a férjemnek vadonatúj, eredeti, sorszámos Hugo Boss inget, 300 forintért, magamnak 80 eurós vadiúj baromi jó kabátot 200 forintért és még sorolhatnám. Sohasem voltak senkin és nem is hibásak. Csak a buta fogyasztói birka ad hugo boss ingért 30 rugót, vagy vesz műanyag kínait, vagy fizet ki egy ruhadarabért 300x-os árat.

Ja, meg vettem egy új, totálgyapjú marks and spencer pelerint, ugyancsak 200 forintért. Imádom, kolleganőim le akarják rángatni rólam minden alkalommal.:)

2014. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ja, és ha gatya, 8 GAP gatyám van (mind más, persze és újak, hibátlanok voltak), mivel csak kilós angexben és hádában vásárolok, így a 8 nem lehetett több 3 ezernél.:)
2014. okt. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Milyen alkatod van, nem kopik ki amúgy is a fenékhajlatban alig egy év alatt egy nadrág rajtad? Rajtam igen. Ami elég baj, mert utálok vásárolni.

De a legutóbbi 3 nadrágomat 500 Ft-ért vettem.

Turkálóban érdemes nézni meg Terranova-kategóriájú üzlethálózatokban, akkor 3000 Ft-ig bezárólag van minden nadrág.

2014. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Én is Hádába szoktam járni, sőt a párom is néha elkísér, néz magának 1-2 komolyabb inget. A nadrágjaimat 2e körül meg szoktam úszni. Egyesek szerint ez már "túl drága" turkáló, de szerintem ez pont megfelelő ár-érték arány, a 100 Ft/kg többnyire csak otthoni takarításra felel meg. (Legalábbis női ruhákból.)
2014. okt. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Egyébként én is drágállom a Hádát a többihez képest.
2014. okt. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!