Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha állandóan...

Mit tegyek, ha állandóan bántanak a szüleim?

Figyelt kérdés

Meg sem szólalok, csak elkezdenek hozzám beszélni aztán kombinálnak rólam és elkezdenek veszekedni velem, úgy hogy meg se szólaltam egy szót sem. (tehát rossz szavam sincs amire esetleg veszekedhetnének)

Állok és nézek ahogy kitalálgatnak, túlkombinálnak dolgokat, történeteket, és veszekednek rám.


Illetve mindig azokban a dolgokban bántanak, amiről tudják, hogy nekem fontos és irtózatosan képtelenséges dolgokat kombinálnak és egy jó szülői szó vagy öröm nem hagyja el a szájukat soha. Csak a bántás és semmi más!


Miért jó ez?


21/N


2014. okt. 22. 13:33
 1/7 csabika1971 ***** válasza:
Jónak nem jó. De azért van mert hagyod. 21 évesen már akár önálló különálló életet is kezdhetnél, ahol nem kellene hallgatnod őket.
2014. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérd a tanácsukat, ha ilyen van. Vagyis, hogy mit tennének ők ebben a helyzetben. Az is megoldás, hogy elköltözöl, nagykorú vagy, megteheted.
2014. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

No pont ez az, nem hagyom, hogy beleszóljanak a dolgaimba, és szóltam, hogy önálló életbe kezdek.

Ez sem tetszett nekik, bár nem is érdekel. Én dolgom.


Úgyhogy ilyen szinten tudom, hogy mi a dolgom ennyi idősen és nem hagyom magam nekik.

2014. okt. 22. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az érem egyik oldala, látni kellene a másikat is.
2014. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon görcsösen veszik, hogy költözni akarok.

Nem úgy állnak hozzá, mint egy örömteli szülő, aki büszke lenne, hanem bántanak ott ahol lehet.

2014. okt. 22. 13:43
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudják elfogadni, hogy lépnem kell önállósodni.

És mindenféle ostobaságot hordanak össze. Elképesztőek.

2014. okt. 22. 13:44
 7/7 csabika1971 ***** válasza:
Mert valószínűleg lány vagy azért. Őket mindig jobban féltik a szülők.
2014. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!