Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu allandoan keresgeli...

Anyu allandoan keresgeli nekem a "megfelelo fiut", mikozben mar van kapcsolatom. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

(Az ekezetek miatt, bocsanat!)


Amiota ujra osszejottem a baratommal, anyu ha nem is napi, de heti rendszeressegel mindig kinez egy pasit (legyen az 18 vagy 36 eves) az ismerettsegi korebol, aki SZAMOMRA tokeletes party lenne. Neha mar nagyon eroszakos,hisz pl.: talalkozot akar szervezni veluk. Nekem erre nincs igenyem, nem vagyok masra de vhogy nem erti meg.( Most amugy egy velem egykoru sracot emleget mar 2-3 hete, mindig meg kell neznem a kepeit a facebookon es hallgatni rola az omlengeseket).

Amugy regebben is ezt csinalta, de nem ilyen szinten. Kozre jatszik termeszetesen, hogy nem kedveli a baratomat, foleg egy-ket dolog utan, ami a szakitasunk utan derult ki. De en ezeket megbocsatottam neki, szoval szerintem illene elfogadnia, meg ha minimalis szinten is.

Multkor mar, jobban raszoltam , hogy befejezhetne de ahogy ismerem tovabb folytatja par nap mulva.

Szeretem ot, jo anya de egyes helyzeteket keptelen jol kezelni, pl.: ezt is...

19/l



2014. szept. 19. 09:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Most akkor a barátod vagy az exed?
2014. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Vagy újra összejöttetek? Miért szakítottatok?
2014. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyu, nem megyek el, ne szervezz ilyesmit! x1000


Aztán éled tovább az életed. Ennyi. Ő meg,ha lassan tanul akkor pár hét alatt, ha gyorsan, akkor néhány nap alatt felfogja. Túlbonyolítod. Mondj nemet és lépj tovább!

2014. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mondtad már neki, hogy "szeretlek meg minden, de baromira nem egyforma az ízlésünk, és időpocsékolás pasikat mutogatnod nekem"? - nekem sem egyforma az ízlésem anyuval...
2014. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, miért nem kedveli a barátodat.


De ha a srác Einstein agyával, Brad Pitt külsejével, Sámson erejével, és Karinthy humorával rendelkezik, és annyi csak a kifogás, hogy lehetne egy kicsit magasabb, akkor közöld vele, megtaláltad a neked való társat, ne keresgéljen.

2014. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

O az elso baratom. Egyutt voltunk masfel evig, volt egy csunya szakitasunk , de ra ket honapra ujra osszejottunk( ennek lassan fel eve). Anyu azota fordult ki magabol.

Tudom, hogy nem egy eget rengeto problema, de idegesit es felhuzom magam rajta. Szerintem nem kene igy viselkednie. En sem keresgelek neki ferfiakat a neten, mikozben ott van apu.

2014. szept. 19. 09:48
 7/26 A kérdező kommentje:
Amugy , borzalmas az izlese. A legtobb inkabb eletkeptelen, anyuci kicsi fia. Bar a mostani kiszemeltje, helyes( es persze neki megfelel, hisz jo csaladbol valo es egyetemista)de sose tudnek vele kikezdeni. Multkor pedig egy egyetemi tanarral akart osszeborulalni. Jezus...
2014. szept. 19. 09:54
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne figyelj rá, ne mondd neki semmit, amiből azt hihetné, hogy szerinted jól van ez így. Vagy megunja, vagy nem.
2014. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 csabika1971 ***** válasza:
100%

Nehéz ebben véleményt alkotnom. Mert te is elismered, hogy anyád nem minden ok nélkül nem csípi a jelenlegi párod. És szerintem a lényeg ebből a sztoriból lemaradt, hogy annak idején miért is történt a szakítás. Mert annak az ismerete nélkül lehet dobálózni a nagy szavakkal "Hű, de csúnya anyukád" vagy akár "Már pedig neki van igaza". Mert így csak mindenki találgat a tények ismerete nélkül.

Sajnálom, de ez a véleményem. És ez miatt igazán jó tanácsot sem fogsz kapni. Mert ahogy feltetted a kérdést sokan neked fognak igazat adni, annak ellenére, hogy lehet teljes mértékben igaza van.

Már mint nem, hogy ő akard neked pasit szervezni. Ha nem, hogy a jelenlegit akarja eltávolítani.

2014. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a kerdes szempontjabol lenyegtelen.

De legyen , ha ennyire akarjatok leirom.

Megcsalt(csok volt) de elotte kint volt fel evig kulfoldon. Miutan hazatert ra ket hetre kidobott, mert csak baratkent tekintett ram. A baratja bekavart, mert O azt allitotta , hogy k*rv*z*tt is. - Ezek voltak az indokok es csunyan valtunk el.

Ezt sajnos, mind megosztottam anyuval, aki regebben sem volt oda erte, de most...

Nem kerem, hogy szeresse, de torodjon bele, hogy vele vagyok es nem szeretnek massal lenni.

2014. szept. 19. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!