Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert az anyat hibaztatjak...

Miert az anyat hibaztatjak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha a no par honapos kapcsolatban terhes lesz,es ugy dont megtartja a gyereket. Persze az apa tovabblep eli az eletet a gyerektartast is sajnalja. Ha a no telefonal akkor a gyerek apjanak a felesege,mivel idokozben meghazasodott ereztetik hogy teher a gyerek. Pedig az anya neveli a gyereket es az apa meg a gyerektartast is sajnalja tole. Miert nem keresi a kapcsolatot a gyerekevel,miert sajnalja a penzt tole?
2014. okt. 23. 16:33
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
73%
"es ugy dont megtartja a gyereket." na pont ezért a gyerekvállalás 2 felnőtt ember döntése ha csak a nő akarja akkor vállalnia kell a következményeket
2014. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
77%
Apa szempontjából semmit sem tudunk a történetből.
2014. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
82%

Az egyik: a gyerek születésének két ember döntésének kellene lennie. Az egyik fél nem erőltetheti rá a gyereket a másikra, ha az nem akarja. Nem tisztességes. A férfi nem akarta a gyereket, a nő igen. A férfi azóta sem akarja.

A másik: viszont a gyerek nem tehet semmiről, az alap az lenne, hogy ha már megszületett, akkor az apuka is segítsen a lehetőségeihez mérten anyagilag a nevelésében. A legjobb az lenne, ha a gyerek életének is a részese lenne, de sajnos ha nem akarta, akkor az is benne van a pakliban, hogy azóta sem változott a helyzet.

2014. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Az apa nem akarta a gyereket. De aranyos,ertelmes kisfiu megsem erdekli. A hazassagban szuletett gyereke meg igen.
2014. okt. 23. 16:44
 5/55 anonim ***** válasza:
93%

Ha a párom nem akar gyereket:

1. Nem szülök neki.

2. Szülök, de akkor vállalom a következményeket, hogy esetleg egyedül kell felnevelnem, akármilyen kemény is lesz.

2014. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
86%

Már abban az esetben értem ezt a két lehetőséget ugye, ha védekezés mellett történt a teherbeesés. Mert gondolom, nem arról van szó, hogy a nő direkt abbahagyta a védekezést titokban, mert az egy mocsok dolog.

5-ös voltam.

2014. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
89%

Miért akarod ráerőszakolni?

Ha akarja, majd keresi.

Nem akarta a gyereket, el kell fogadni.

Gyerektartásra ha nagyon akarod be tudod perelni. De ettől se várd, hgoy majd foglalkozni akar vele.

Nekem is így van gyerekem, magamnak tartottam meg, elképesztően édes, mégsem tukmálom az apjára.

2014. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos egyre jobban azt tapasztalom hogy a gyerekvállalást a NŐI döntési jogok közé sorolják, illetve egyre jobban sulykolják belénk azt, hogy férfiak nélkül is lehetünk anyák, minek nekünk a férfi, ha fullosak lehetünk nélkülük is.

Aki ilyen gondolkodással bír, az gondolja úgy hogy csakis a nőnek van joga dönteni egy babáról, és a későbbiekben is mindenben a nőnek van igaza.

Pedig ugyanúgy a férfi is felelősséggel tartozik a porontya iránt, neki is joga van dönteni arról hogy akar-e gyereket vagy nem.

Ha a nő ebből a döntésből kihagyja a férfit, szerintem nincs joga utólag követelni a gyerektartást és hasonlókat. Bár eleve nem esnék teherbe egy olyan pasitól akivel csak 3 hónapja vagyok együtt, de fogjuk rá hogy kiszakadt az óvszer.

2014. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
33%

"akkor a gyerek apjanak a felesege,mivel idokozben meghazasodott ereztetik"


Az a kis szó érdekelne: "időközben"

valóban? Nem volt házas már a közösüléskor?

2014. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
85%

"Miert nem keresi a kapcsolatot a gyerekevel,miert sajnalja a penzt tole?"

Kérdező (#4) "Az apa nem akarta a gyereket." - Szerintem magadnak megválaszoltad, úgy tűnik...

További kérdés, amiben segíthetnénk?

2014. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!