Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, ledöbbentem mikor meghallottam.. semmi probléma nincs.. csak valaki ránk hívta a gyám hatóságot... anyu szerint reggel 11kor jött ki valaki.. és kérdezgetett.. nos.. amit tudni kell.. semmi baj sincs semmivel se.. normális körülmények között élünk... sőt... talán az fölött.. annyi van, hogy öcsémmel néha összekapok.. ezen kívül semmi más.. ilyenkor mit csináljak ? anya teljesen kivan akadva..
2014. okt. 22. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit! Nem tudsz mit tenni :s Valakinek szúrtátok a szemét, feljelentett és ők meg hivatalból kimentek.Ha nincs semmi gond, akkor nem fog semmit csinálni a gyámügy.
2014. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lenne ötletem, hogy ki lehetett az....
2014. okt. 22. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenni. Ha a gyámhatóság nem talál semmi problémát, akkor pláne nincs ok az aggodalomra. Eléggé fog dühöngeni az, aki kihívta rátok, ez lesz az ő büntetése.
2014. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem logtatok a suliból?
2014. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz belőle semmi. Kicsit leellenőrzik a családod és ennyi, ha minden rendben van, mint ahogy írod annyi lesz, hogy megköszönik az együttműködést és a későbbiekben békén hagynak titeket.

Elhiszem, hogy anyukád mérges, kellemes lehet, ha az embernek ilyen jóakarói vannak.

2014. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!