Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom, hogy a szuloknek ehhez...

Tudom, hogy a szuloknek ehhez nem sok kozuk van, de mit szolnatok, ha a fiatok igy viselkedne? Milyen jovoje lehet egy ilyen novel?

Figyelt kérdés

33 eves, eddig 2x volt neki komoly kapcsolata. Mindig mondtuk neki, hogy keressen mar maganak egy komoly lanyt. Ez meg is tortent, bemutatott nekunk egy nagyon aranyos lanyt, 21 eves, baratsagos, es igencsak erett lanyt. Majd szakitottak honap utan, es kiderult, hogy azert, mert mellette megismerkedett egy 38 eves elvalt, 2 lanygyermekes novel.

Oszinten szolva azt szeretne mindenki a csaladbol, hogy boldog legyen, de ez kicsit szivel utotte a csaladot.

A fiunknak ilyen alkalmi munkai vannak, igaz, amikor szezon van nagyon jol keres(hetente 100 Eurot), viszont amikor nincs, akkor van, hogy hetekig semmi bevetel.


2014. okt. 26. 14:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem veheti feleségül? Mert te azt mondod?

Ki szerint elfogadhatatlan a házasságon kívüli gyermek? Szerinted?


Nem biztos, hogy a fiaddal van gond.

2014. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Katolikusoknak csak 1x lehet templomi eskuvo-es mielott barki okoskodni szeretne, nem azert, mert en tiltanam meg-.

AMugy meg hatalmasat csalodtam ebben az oldalban, hogy az itt irogattok, annak felnott fejjel nem sok ertelme es logikaja van!

2014. okt. 26. 15:00
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet templomi esküvő. És? Akkor már nem is lehetnek boldogok? Házasságon kívüli hyermekekkel pedig sokan élnek boldog és tiszteletreméltó életet. Ha meg ennyire vallásos vagy akkor ne ítélj el egy nőt két tulajdonsága miatt, mikor még nem is ismered... Pláne ha a fiad szerelme...
2014. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Soha nem mondtam, hogy szerelmes bele, mert nem szerelmes. A masik lanyba az volt, latszott rajta, amikor ranezett, amikor vele volt. NEm csak en vagyok vallasos, de a fiam, sot az egesz csaladom az!
2014. okt. 26. 15:08
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

"Egy ilyen not alapbol mar nem vehet felesegul, es az, hogy hazassagon kivul legyen gyereke, az nem elfogadhato!"


Ezek alapján inkább nálad vannak komoly gondok.


Egy 38 éves nő két gyerekkel, miért rosszabb, mint egy 21 éves lány?

Ha két ember szereti egymást, ahhoz senkinek semmi köze.

Az, hogy valaki fiatal és nincs gyereke, édes kevés a boldogsághoz...az, hogy valaki elvált és van két gyereke, pedig nem zárja ki a boldogságot...

Ha kizárólag ezeken alapján hasonlítasz két nőt, akkor menj orvoshoz.

2014. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%

Engem a leírtak alapján a 38 éves nő idegesítene legkevésbé. Azt sem tudni, miért vált el, ha csalta a férje, még egyházi esküvője is lehet neki, ha ez annyira fontos, mert házasságtörés esetén az Egyház felbontja a házasságot. Ha meg mondjuk verte a férje, akkor is joggal vált el, azt hiszem, ahhoz korlátoltak, hogy ilyen esetben is felbonthatónak tekintsék a házasságot. Hogy élne együtt minden ilyen gondolkodású ember valakivel, aki veri és erőszakolja időnként, mindjárt rájönne, hogy nem a házasságtörés ez egyetlen elfogadható indok a válásra...

A fiad meg már ne is haragudj, de nem vallásos, ha rendszeresen szexel házasságon kívül.

Ne csak templomba járjon, és ne azon siránkozzatok, hogy nem lehet egyházi esküvője, mert elvált nővel kezd, ha nektek valóban annyira fontos a vallás, hanem azon, hogy miért paráználkodik folyton...Mellesleg 33 éves és nem érett a családalapításra. Lehet, hogy emellett a nő mellett felnőhet, ha két gyerek nevelőapja lesz. Ha nem, ez a kapcsolata is véget fog érni, egy újabb pipa a meghúzott nők sorában...és akkor az a fő baj, hogy mi lesz, ha nem lehet egyházi esküvője?

2014. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%

Még valami, mielőtt bárki azt hinné: felőlem mindenki szexelhet házasságon kívül, nyilván. De aki egy vallás gyakorlója, és képes azon pörögni, hogy lehet-e a vallásnak megfelelő esküvője, az ne csak mazsolázzon a vallásából, élje meg rendesen, mert máskülönben képmutató.

A fiú, mit fiú, férfi meg sokkal jobban illik a 38 éves nőhöz, mint a 21 éves lányhoz, aki még az életpályája elején áll, nem abban kell gondolkoznia, hogy egy alkalmi munkákból élő 33 éves link (hiszen más nőkkel flörtölget) emberhez menjen-e hozzá ilyen fiatalon, és szüljön neki...A lány szülei helyáben tuti fellélegeztem volna, hogy szakított.

2014. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%

"hatalmasat csalodtam ebben az oldalban, hogy az itt irogattok, annak felnott fejjel nem sok ertelme es logikaja van"


Pedig a korábbi válaszok értelmesek és logikusak, felnőtt hozzászólások; ha nem tudod elfogadni mások véleményét/álláspontját, akkor ne is kérdezd meg.

2014. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha a másik lányba szerelmes lett volna akkor nem flörtölget a családanyával! Ez még neked is logikus kell legyen!
2014. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!