Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lett ilyen a személyiség...

Miért lett ilyen a személyiségem? A neveléstől?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tehát arra keresem a választ hogy mitől lettem ilyen:

jelenleg 19 éves vagyok fiú, és nagyon félénk vagyok és önbizalom hiányos, semmi magabiztosságom sincs, rettegek mindentől, még sosem volt önálló életem és barátaim se semmi amit kitudnék emelni.


A szüleim úgy neveltek, hogy mindig fogták a kezemet, egész általános iskolába kísérgettek, mindig felügyeltek, mindig jók voltak hozzám, sosem vertek meg, semmi ilyesmi. Most meg persze elvárják, hogy majd legyen önálló életem, barátnőm, gyerekem stb. de hogyan ha ilyen a személyiségem? még az utcára sem merek kimenni, annyira félős vagyok. Ez ennek a nevelésnek a hatása lehet?


2014. okt. 27. 13:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy a nevelés miatt vagy ilyen. Lehet azért kísérgettek az őseid, mert alapvetően félénk nyámnyila gyerek voltál.
2014. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!