Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen a személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a személyiségem?

Figyelt kérdés

Részletesen leírom, hogy milyen vagyok és szeretném ha megmondanátok/írnátok, hogy szerintetek milyen a személyiségem és mi az amin esetleg változtatnom kéne..főleg pasik válaszára vagyok kiváncsi mert párkapcsolat terén mindig megszívom és valószínüleg a személyiségem miatt.

Szóval: elég szerény vagyok, szégyenlős is, nagyon makacs, érzékeny, megértő, hirtelen haragú, és nehezen vallom be de bosszúálló is..na jó nem kell semmi komyolra gondolni de ha bánt valaki annak duplán annyira fizetek meg, nagyon visszahúzódó vagyok, nehezen nyílok meg bárkinek is (ez a párkapcsolatban fontos) nagyon nehezen szólalok meg..mármint pl randin úgy kell kihúzni belőlem a dolgokat , mindig azon agyalok, hogy mit is mondhatnék, viszont ammi szívemen az a számon, nem rejtem véka alá a gondolataimat, egyesek szerint hideg és rideg vagyok (ezt én nem vettem még észre)..a külsőmmel nincs semmi baj..remélem nem tűnök nagyképűnek de azt még én is elismerem h szép vagyok..csak hát a szépség nem minden és úgy néz ki h a személyiségemmel nem tudom megfogni a pasikat..mit kéne másképp csinálnom?


2014. okt. 26. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas, gyerekes...
2014. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, ebből a leírásból nem sok derül ki, mert közben meg lehet, hogy egy rakás más dolgot meg nem mondtál el, mert teszem azt nem tartottad fontosnak :) Így nem tudok véleményt mondani, csak ha megismernélek :D
2014. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mi van?? ezt kifejtenéd bővebben is?
2014. okt. 26. 17:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Magyarul egy csendes kis szörnyeteg :)


Csak azon kéne változtatni valamit, hogy ne szorong ennyire egy társaságban vagy randin, de ha találsz egy normális férfit vagy fiút, (Nem tudom hány éves vagy) akkor ezt amit nekünk ide leírtál ezt mond el nyugodtan neki is.


És ha olyan akkor türelmes lesz hozzád és vezetni fog.


Amúgy korod?

2014. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
20 vagyok és köszi:)
2014. okt. 26. 17:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Na akkor hajrá.


De ne úgy csináld mint a többi ember, hogy azt mondja, igen, okés változtatni fog aztán eljön a másnap és azt mondja, hogy áá minek, áá most semmi kedvem...

2014. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szite mindenben ugyan ez vagyok csak nem vok haragtarro es beszédesebb vagyok sztem nagy gond nincs mert megtaláltad magadban a hibát de változni csak te tudsz

az pedig h mindenkinek megmondod őszintén a dolgokat az jól hangzik csak annál kevésbé haszos 17f

2014. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, a leírtak alapján nem túl vonzó a személyiséged: egyrészt hallgatsz, mint egy kuka, ezzel párhuzamosan megtartod magadnak a dolgokat, aztán egyszer csak a semmiből rád tör a hiszti, meg visszavágsz a vélt sérelmeidért.

Nem lesz egyszerű egy megértő és türelmes fiút/férfid találnod, hiszen nem mutatsz semmit magadból, vagy ha mégis, az valami érzelmileg erősen töltött valami, amiből a negatív dolgok lehetnek többségben, ezért vagy mindent egybevéve negatív megítélése rólad az emberek nagy részének (lsd. rideg).


Amiket kiemeltem, azokon kellene valahogy változtatnod, a mikéntjét viszont nem tudom megmondani, azt mindenkinek magának kell kitalálnia.


22/F

2014. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*nehezen vallom be de bosszúálló is..na jó nem kell semmi komyolra gondolni de ha bánt valaki annak duplán annyira fizetek meg,


Áh, de hogy vagy te bosszúálló:xD

2014. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt most jól összefoglaltad..köszönöm..már érzem h mi lehet a baj :) és aza agáz, h a barátaim, akiknek megtutom mutatni magam olyannak amilyen vagyok ők mind azt mondják h nagyon aranyos és jószívű vagyok..csak hát amég nem ismerem meg az illetőt elég távolságtartó vagyok.
2014. okt. 26. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!