Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális, az ha a 16...

Mennyire normális, az ha a 16 éves fiú gyermek egy ágyban alszik a szülőkkel, vagy akár csak egy szobában?

Figyelt kérdés
Apuka szerint ez igy normális, az élettársnak ez nem tetszik. Igy állandó vita forrás. Különben a gyerekkel nincs baj, barátnője van,akivel sexelnek is, ugyanolyan szemtelen mint bármely kamasz. Ez az egy dolog okoz állandó feszültséget.
2014. okt. 28. 08:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egy ágyban alvás szerintem beteges.
2014. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
És a gyerek szerint normális?
2014. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem normális. 16 évesen nemi életet élni sem normális.
2014. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2014. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
1 ágyban tényleg beteges szerintem is ennyi idős korban, az egy szobában-t is csak akkor tudom elfogadni, ha nincs más lehetőség mert egy garzonban laknak... ennyi idősen kell egy külön szoba (akár pici kis "lyuk" ) a gyereknek... (már korábban is)
2014. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
jajj... beteges, nem normalis!!!!
2014. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális. Főleg nem az együtt alvás.
2014. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Van arra lehetoseg hogy a gyerek kulon agyban, kulon szobaban aludjon? ha nincs, akkor ez egy kenyszerhelyzet.


Ha van, akkor egyertelmuen nem normalis, sot.

2014. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha sosem altatták külön ágyban, akkor a gyereknek is természetes. Előfordul. Az én férjem egyszer azon akadt ki, hogy apámmal egy ágyban aludtam. Átmentem hozzá, beszélgettünk, néztünk a híradót, hulla fáradtak voltunk, mindketten elaludtunk. Reggel meg keltünk, mert apámnak csörgött az órája. Biztos vagyok benne, hogy van, akinek ez is beteges, nekem meg teljesen természetes volt, hiába nem így terveztem. Akkor olyan 26-27 éves voltam. Apukám 40 évvel öregebb nálam. Persze ettől nem mondom, hogy a gyereknek a szülők közt a helye (mármint alvásilag), de vannak családok, ahol ez teljesen normális.
2014. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Annak idején a paraszti nagycsaládokban egy ágyban aludt mindenki, az egész család. Aztán mégis normális volt mindenki.
2014. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!