Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miben fog megváltozni az...

Miben fog megváltozni az életünk, ha lesz egy nevelőapám?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak, anyukámmal ketten vagyunk már 5 éve és mivel színházban színésznő mindig mondta, hogy ő nem tud nagyon ismerkedni, mert csak ott tudna, de már nincs szabad férfi. Most viszont májusban megismert egyet, aki lehet hogy hozzánk is fog költözni hamarosan. Nagyon fura lesz elképzelni, hogy van itt még valaki, egy idegen:( Nagyon félek a helyzettől. Félek, hogy anyukám csak vele fog foglalkozni és nekem is majd mindent el kell mondanom neki, hogy mi történt a suliban, milyen jegyeket kapok stb. Nem tudom, hogy viselkedjek majd vele. Meg ezentúl mindig hármasban kell mennünk mindenhova? Tényleg nem tudom hogy működik ez, de én eléggé rosszul érzem magam, még nem volt nevelőapám.

13/L


2014. okt. 29. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük édesanyádnak sikerült jól választania, és egy nagyon becsületes, és rendes pasi lesz.
2014. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát eddig párszor találkoztam vele, fiatal még meg jófejnek tűnik.
2014. okt. 29. 12:41
 3/4 anonim válasza:
Én már éltem nevelőapával, és hamar megszoktam, hogy ott van velünk.( nem szerettem apámként ) Eleinte csak gyakran fog feljárni, esetleg ott alszik 1-1 éjszaka, megpróbál "összebarátkozni" veled. :) Légy vele kedves. Ám ha ő rosszul viselkedik veled, akkor beszélj anyukáddal. Akivel ugyanúgy fogtok együtt eltölteni csajos délutánokat, ugyanúgy fogja érdekeli mi a helyzet veled. Igaz, hogy egy picit kevesebbet leszel majd anyukáddal, egy picit többet hárman, de gondolj anyukádra is! Egy nőnek sokkal egyszerűbb, ha van mellette egy szerető és odaadó férfi :)
2014. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Én gyűlöltem anyám pasizós időszakát, miután elvált, pedig még kicsi voltam. De végül 9 éves koromban talált egy nála 9 évvel fiatalabb pasit, aki elfogadta őt velem és az öcsémmel együtt. Az első gondolatom, amikor meghallottam (máig tisztán emlékszem a pillanatra), hogy van valakije az volt, hogy "na neeeeeee ". Azóta eltelt 11 év, voltak jó pillanatai a családnak, de máig fenntartom az akkor na neee álláspontom. Én sokkal jobban éreztem magam amikor csak 3-asba voltunk, anya, a tesóm és én...

Amúgy nem kell elmondanod neki majd mindent, de ez majd alakul úgy is, hogy milyen lesz a viszonyotok. Mindenesetre ne legyél vele ellenséges már az elejétől :)

2014. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!