Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan mondanátok el a...

Ti hogyan mondanátok el a nagyobb gyerekeknek, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Kb hat hetes terhes vagyok. Páromnak van három gyereke akik velünk laknak. 18, 13, 9 évesek. Hogyan mondjuk el n nekik? Sajnos nem nagyon kultiválnak engem.
2014. okt. 29. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Akkor biztos repdesni fognak az örömtől, hogy még fel is csináltattad magad.
2014. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Hat hetesen sehogy, mindenképpen érdemes megvárni a 10-12 hetet, mert addig sokszor megszakad a terhesség, és utána sokkal nehezebb, ha sokan tudtak róla.


Ekkora "gyerekeknek" meg egyszerüen annyit mondanék, hogy kb. nyárra lesz egy féltestvérük.

2014. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Elvtársak

A helyzet a következő

Napi étel fejadag csökkeni fog családtagonként.

A lakásba egy ágyat még el kell helyezni, illetve egy valakitől meg kell válni, az utóbbi esetben a fejadag nem csökken.

Terhes vagyok, apátoktól, pofa befog az lesz amit mondok.

Testvéretek lesz ha tetszik ha nem.


kb igy adnám elő

Amugy is mi közük hozzá nem ők keresik meg rá a pénzt, bejelneteném és kész csináljanak amit akarnak

2014. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Tök mindegy. Még ha alapból kedvelnének is, akkor is kiakadnának, de így... Biztos rettentő boldogok lesznek amikor majd a szomszéd szobában 0-24ben üvölteni fognak. Plusz most egy pillanatra tegyük félre álszent énünket, legyünk anyagiasak. Már a 9 éves sem olyan kicsi. Pontosan tudni fogják, hogy minden forint ami a babára kell az tőlük lesz megvonva. Még egy felnőtt is nehezen ad le a megszokott életszínvonalból, akkor hogy várhatnánk hogy a gyerekek boldogan mosolyogva fogadják?
2014. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

"Még egy felnőtt is nehezen ad le a megszokott életszínvonalból, akkor hogy várhatnánk hogy a gyerekek boldogan mosolyogva fogadják?"


Egészséges lelkivilágú embereknek meg gyerekeknek nem ez az első gondolta. Sőt úgy általában nem ez a gondolata. Sajnálom, hogy szar a családod.

2014. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

arkusz vazzeg :D

Kérdező, ne a 3 másik gyerek lelki világa miatt aggódj. Ők jól el lesznek, cserébe ki fognak csinálni, és pokol lesz az életed.

2014. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
3# :DDD remélem nem gondoltad komolyan :DD
2014. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

"Akkor biztos repdesni fognak az örömtől, hogy még fel is csináltattad magad."


Hopp, megjött anyuci!

2014. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

"A te anyád jött meg az út széléről."


Úgy látom, az agyi kapacitásodból csak egy teljesen hétköznapi, minden eredetiséget nélkülöző, vastag, szálkás gorombaságra futotta.

Ha már sértegetsz, valami ütősebbet, kérlek. Ilyenért még az anyám is csak körbenevetne.

2014. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Hopp, megjött anyuci!


Ezen besírtam! Ugyanerre gondoltam én is :))

2014. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!