Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan mondanátok el a...

Ti hogyan mondanátok el a nagyobb gyerekeknek, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Kb hat hetes terhes vagyok. Páromnak van három gyereke akik velünk laknak. 18, 13, 9 évesek. Hogyan mondjuk el n nekik? Sajnos nem nagyon kultiválnak engem.
2014. okt. 29. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 5ös!

Mindig érdekelt, hogy a hozzád hasonló gondolkodású emberek, vajon melyik dimenzióban léteznek? Mert hogy nem a miénkben az biztos. Ugyanis amikor legutóbb lementem a boltba, akkor csak készpénz és kártyát fogadtak el, szeretetet nem.

2014. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%
Imádni fogják a hírt, pláne a nagyobb így továbbtanulás környékén (nulla koncentráció, maxi sírás), meg a középső így felvételi időszakban... Én igyekeznék nem még jobban elmérgesíteni a helyzetet, és csak akkor bevonni őket bármibe is, ha ők kérik. Egyébként csak megmondanám, és kész, és aztán pedig azon lennék, hogy ez az ő életüket semmiben ne változtassa meg, mert akkor aztán joggal fognak utálni.
2014. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!