Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg halt apám és nevelő apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg halt apám és nevelő apám sincsen közel jövöbe tervezzük párommal az esküvőt! Ki fog az oltárhoz vezetni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt a pároddal az oltárhoz.
2013. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fiú testvér,keresztapa,nagybácsi,nagyapa,stb.

Ilyenkor egy hozzád közel álló férfi rokon szokott kísérni.Legalábbis én így tudom.

2013. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keresztapa.
2013. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem szándékozom férjhez menni, de ha mégis, nem lenne senki, aki kísérne, már nincsenek férfi rokonaim. De ez nem gond, ha ketten mentek a pároddal + tanúval, akkor is összeadnak, nem kell ahhoz kísérő.
2013. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szoktak egyedül is, vagy testvér kíséri, nem alap, hogy az apa (anyakönyvvezető rá is kérdezett, hogy hogyan szeretnénk...együtt be, vagy külön...stb...)
2013. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mifelénk csak a templomban szokás kisérni.Az én apukám is meghalt ha elvenne a párom engem a keresztapum "adna át" neki. :)
2013. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem él már apukám. Tavaly volt az esküvőnk, mi a férjemmel vonultunk be (úgy tudom a régi magyar szokás is ez).
2013. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a parommal az edesanyankkal mentunk be en az enyemmel o az ovevel karoltve , edesapank meghalt.
2013. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!