Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim nem engedik, hogy...

Szüleim nem engedik, hogy haza hozzam a barátomat, de azért is felháborodnak ha panzióba járunk? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés
Az az elvük hogy ide férfi ne jöjjön mert őket zavarja, mert kicsi a lakás, és ők pihenni akarnak szabad idejükben, nem feszengeni. Van külön szobám, de akkor is így gondolják, tehát soha nem jöhetett fel senki, ha 4 éve voltunk együtt akkor sem. Mindig van itthon valaki, mert egyikőjük nem dolgozik, és nem is járnak sehová, semmi programot nem szeretnek. Most van egy új kapcsolatom, de nem szeretnék vele az utcán, meg az autóban bújkálni, főleg hogy jön a hideg. Nem vagyunk már gyerekek hogy csak kávézóba, meg sétálni járjunk. Kell a rendes lakásban töltött idő, filmnézés, beszélgetés kettesben, rendes fürdőszoba, rendes körülmények, együtt alvás, meg nyilván a szex is. Szóval ki szoktunk venni apartmant havi 1-2 hétvégén, mert hozzá sem tudunk menni sajnos. De szüleim erre úgy reagáltak mint valami bűnre, meg burkoltan lek*rváztak, mert hogy panzióba azokat viszik a férfiak, mit gondolhatnak rólunk a városba a szállásadók stb, meg hogy hülye vagyok hogy erre költöm a pénzemet. Tehát kb úgy gondolják hogy se ide ne jöjjünk, se panzióba, elégedjünk meg azzal hogy kiülünk a padra a téren. Most komolyan ez mire jó? Vagy csak kötözködni akarnak minden áron?
2014. okt. 30. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%

Hát a panzió elég fucsa nekem is.

A pasihoz miért nem mehettek?

Vagy miért nem állsz már a saját lábadra, költözz el, az albérlet is megoldás. Esetleg össze is költözhettek.

2014. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha felnőtt vagy, miért nem költözöl össze a barátoddal...?
2014. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nincs pénzünk albérletre. A panziót is alig tudjuk kifizetni, az albi ennek a sokszorosa lenne.
2014. okt. 30. 22:56
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Ha nekik semmi nem jó, akkor ne is törekedj rá hogy megérted őket, illetve megfelelsz nekik. Járj panzióba ha neked úgy tetszik.

A párodnál is ez a helyzet? Miért nem lehettek nála?

Egy idő után mehettek közös albiba és megoldódik minden.

2014. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Akkor megszívtad, kérdező, ez van.
2014. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos mondhatjuk, hogy beszéld meg velük, de szerintem elég antiszociális szüleid lehetnek, ha a tévénézésen és az otthon maradáson kívül nincs más programjuk szabadidejükben. Ez szomorú! Mondhatjuk, hogy a pénz hiány meg öregség, de ez csak fásult, megkeseredett viselkedés. Vannak szegény családok, szegény emberek, akik tárt karokkal várják a gyerekük párját, és inkább füldugóval alszanak vagy tévé mellett, mintsem kizárják a fiatalokat. Szerintem kezdj el azon gondolkozni, hogyan tudnál otthonról elköltözni. A panzió/szálloda ideig-óráig megoldás - kit izgat mit gondol más - de a párod hamar bele fog unni, te is. K
2014. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
nem nagyon tudjuk, hány éves vagy, és miért nincsen pénzed albérletre.
2014. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem miért ne lenne két felnőtt embernek pénze összeköltözni, mert erre már a minimálbér is elég. Nyilván nem egy luxuslakásra hanem a legolcsóbbra, esetlegesen lakótársakkal... de az is jobb mint ilyen szülőkkel. Szóval ezen ügyködjetek, ha már a szüleid nem normálisak... azzal nem lehet mit tenni.
2014. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom a pasi nős...
2014. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha nős lenne, nyilván nem lennénk együtt. Hiába dolgozunk mindketten, nincs havi 80-90 ezrünk albérletre, már gondolkoztunk rajta, számoltunk. Bárcsak ilyen egyszerű lenne... Talán majd ha javul valami, jobban fizető munkahely valamelyikőnknek, vagy az adósságok letellnek.
2014. okt. 31. 01:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!