Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim nem engedik, hogy...

Szüleim nem engedik, hogy haza hozzam a barátomat, de azért is felháborodnak ha panzióba járunk? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés
Az az elvük hogy ide férfi ne jöjjön mert őket zavarja, mert kicsi a lakás, és ők pihenni akarnak szabad idejükben, nem feszengeni. Van külön szobám, de akkor is így gondolják, tehát soha nem jöhetett fel senki, ha 4 éve voltunk együtt akkor sem. Mindig van itthon valaki, mert egyikőjük nem dolgozik, és nem is járnak sehová, semmi programot nem szeretnek. Most van egy új kapcsolatom, de nem szeretnék vele az utcán, meg az autóban bújkálni, főleg hogy jön a hideg. Nem vagyunk már gyerekek hogy csak kávézóba, meg sétálni járjunk. Kell a rendes lakásban töltött idő, filmnézés, beszélgetés kettesben, rendes fürdőszoba, rendes körülmények, együtt alvás, meg nyilván a szex is. Szóval ki szoktunk venni apartmant havi 1-2 hétvégén, mert hozzá sem tudunk menni sajnos. De szüleim erre úgy reagáltak mint valami bűnre, meg burkoltan lek*rváztak, mert hogy panzióba azokat viszik a férfiak, mit gondolhatnak rólunk a városba a szállásadók stb, meg hogy hülye vagyok hogy erre költöm a pénzemet. Tehát kb úgy gondolják hogy se ide ne jöjjünk, se panzióba, elégedjünk meg azzal hogy kiülünk a padra a téren. Most komolyan ez mire jó? Vagy csak kötözködni akarnak minden áron?
2014. okt. 30. 22:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be, tovább mentek. De én megmondom őszintén ismerőssel csak rosszul jártam, mert az ismeretségre tekintettel úgy gondolta, hogy biztos nem bánom, ha sose vesz kaját, csak felzabálja az enyémet, természetesnek tartotta, hogy ha megy a gépemen valami, akkor ő fogja, kikapcsolja és beállít zenéket magának meg ilyenek. Az idegenek meg tök normálisak voltak, szépen kialakult egy normális viszony köztünk, de nem érezték úgy, hogy a barátságunkra való tekintettel őket megilleti a pofátlanság.
2014. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én pont barátokkal nem költöznék össze.

Idegen párral a legjobb, mert míg azokkal barátságos, de kissé hivatalosabb a légkör (tehát kötetlenül lehet velük pénzről beszélni) addig egy baráttal sokszor kínos, barátságromboló a pénzkérdés.


Én is így jártam (barátságnak kampó) és legjobb barátnőm másik két jóbarátnőjével lakott, ott is megszakadt a barátság.

Ez olyan, mint egy párkapcsolatban: lakva ismerszik meg az ember.

Iszonyat nagy tolerancia kell, összeszokni nagyon nehéz barátokkal, mert súrlódások mindig lesznek, de vele nincs békülős szex :D ez vicc volt, de amúgy valamennyire igaz. SOSE költözz össze baráttal hosszabb időre, mert a súrlódások felemésztik a barátságot.

2014. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
78%

Ja én is úgy vagyok, hogy barátokkal együtt lakni soha. Ők sokkal kevésbé adnak a szabályokra, kevésbé tartanak rendet, megeszik nyugodt szívvel a kajád. Idegenek között fent lehet tartani egy bizonyos távolságot, és idegenek dolgait jobban tiszteletben is tartjuk.


De szerintem már egy kisebb szobát béreltek, az havi 35-40 ezer mindennel együtt, egyikőtök nevére kiveszitek, és akkor mehettek oda, amikor akartok.

2014. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!