Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most miert kellett anyanak...

Most miert kellett anyanak ezt csinalnia mert orultem hogy magamnak vettem valamit?

Figyelt kérdés

Lenyeg a lenyeg, mivel dolgozom es sokat sporolok ugy altalaban,ugy dontottem hogy most veszek egy kabatot mert megtetszett es ha nem dolgoznek nem kertem volna otthonrol penzt ra soha.

Nehezen szantam ra magam hogy megvegyem mert azon kivul hogy hazaadok a minimalberes fizetesembol, a maradekot mindig felreteszem es soha nem lepem meg magam semmivel.


Nagy orommel mutattam hogy apunak a kabatot hogy nezd miert dolgoztam, vegre van is latszata, erre anyu nevetve es piszkosul hozzatette hogy ja amit apu keresett meg mert eltartanak es igy konnyu volt megvenni.


Apu raszolt hogy ne rontsa mar el az oromomet..

Ekkor anyu odajott hozzam hogy ne duzzogjak, nem azert mondta...

En pedig annyit feleltem hogy ha nem dolgoznek akkor nem kertem volnara soha toluk penzt, csak azert vettem meg mert van mar keresetem es egyszer megleptem magam.


Azert ha nem adnek semmit haza es nem lenni keresetem, megis csak durvabb lenne a helyzet.

Es olyan jol esett vegre valamit ertekelni hogy en vettem meg.


Ti mit gondoltok?


Amugy mar nemsokara elkoltozom, de ezekutan jobb is...

22N


2014. okt. 31. 19:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha valamit nem ertetek szoljatok csak telorol nehezebb irni
2014. okt. 31. 19:32
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megis mennyit adsz haza?
2014. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

20e.

Amikor elkezdtem dolgozni ennyit kertek hogy adjak haza.

2014. nov. 1. 07:26
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Azzal akkor tisztaban kellene lenni, hogy anyadnak igaza volt. 20e az etkezesedre sem eleg egy honapban....
2014. nov. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ők kértek ennyit.

Más szülő meg nem kér semmit a gyerekétől és olyan büszke ha a gyereke vesz meg magának valamit.

Meg az lenne a válasz hogy dolgozzak meg érte. Megtettem, nem őket húztam le, mivel nem az ő kasszájukból ment úgy hogy egy fillért se kerestem meg és nekik sem adtam haza.

2014. nov. 1. 07:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy tőlük kértem rá pénzt vagy megdolgoztam érte és ez nem került semmi pluszba nekik azon felül.
2014. nov. 1. 08:04
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
De most tulajdonkeppen mit varsz? Tapsot, hogy 22 evesen, dolgozo nokent a szuleiddel elsz, tulajdonkeppen ok tartanak el es te olyan ugyes vagy, hogy vettel magadnak egy kabatot? Tudod en mit csinaltam, amikor 18 evesen elkezdtem dolgozni? Szinten vettem egy kabatot. Anyamnak. koszonetkeppen.
2014. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Annyit vártam hogy mellőzzék az ilyen beszólásokat.


Egyébként az ilyen magadfajták tudják oltani a 16 éveseket hogy menjenek el dolgozni ha kell valami.


Én meg megveszem nagy ritkán és akkor azért is bántani kell nekik. Jobb lett volna ha otthon ülök és kérek rávalót?

Egyszerűen vettem valamit és be kell szólogatni már is. Mert amúgy sajnálok magamra költeni sajnos nagyon.


Egyébként azok a típusúak a szüleim akik nem akarják hogy elköltözzek és kb minden fizetésem adjam haza. Már itt tartunk.

2014. nov. 1. 08:27
 9/16 A kérdező kommentje:
Én legalabb nem oltogatlak hogy elkezdtél dolgozni, és azidáig eltsrtottak, így könnyű volt bármit venni akár az első fizetésedből mert addig bizony valakinek etetnie is kellett téged.
2014. nov. 1. 08:30
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen "magamfajtak" 22evesen nem nyavajognak, hanem ha ne tetszik arendszer, elkoltoznek. Te is megteheted nyugodtan.

Buta vagy, ha azt hiszed, hasra kell esni attol, hogy 22 eves, eltartott kislanykent kepes vagy magadnak vasarolni valamit, holott magadat keptelen vagy eltartani. Nolj fel.

2014. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!