Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most miert kellett anyanak...

Most miert kellett anyanak ezt csinalnia mert orultem hogy magamnak vettem valamit?

Figyelt kérdés

Lenyeg a lenyeg, mivel dolgozom es sokat sporolok ugy altalaban,ugy dontottem hogy most veszek egy kabatot mert megtetszett es ha nem dolgoznek nem kertem volna otthonrol penzt ra soha.

Nehezen szantam ra magam hogy megvegyem mert azon kivul hogy hazaadok a minimalberes fizetesembol, a maradekot mindig felreteszem es soha nem lepem meg magam semmivel.


Nagy orommel mutattam hogy apunak a kabatot hogy nezd miert dolgoztam, vegre van is latszata, erre anyu nevetve es piszkosul hozzatette hogy ja amit apu keresett meg mert eltartanak es igy konnyu volt megvenni.


Apu raszolt hogy ne rontsa mar el az oromomet..

Ekkor anyu odajott hozzam hogy ne duzzogjak, nem azert mondta...

En pedig annyit feleltem hogy ha nem dolgoznek akkor nem kertem volnara soha toluk penzt, csak azert vettem meg mert van mar keresetem es egyszer megleptem magam.


Azert ha nem adnek semmit haza es nem lenni keresetem, megis csak durvabb lenne a helyzet.

Es olyan jol esett vegre valamit ertekelni hogy en vettem meg.


Ti mit gondoltok?


Amugy mar nemsokara elkoltozom, de ezekutan jobb is...

22N


2014. okt. 31. 19:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nyuszika, miert, teged nem tartottak el? Dehogynem. Eltartanak meg most is.
2014. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Felnőttem, jövő hónapban költözök ugyanis nincs szükségem senkire aki eltartson és nem is várom el. Nem kértem tőlük soha semmit és alig eszek már mert rettegek tőlük. Bordáim látszanak szinte.

Úgyhogy én nem várok semmit, költözöm.

2014. nov. 1. 08:36
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Na,a vegere kepes leszel megvadolni a szuleidet meg bantalmazassal is.....
2014. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ugyan menj már :)

Nem várok én senkitől semmit, folyton szóvá teszik hogy mennyi mindent sajnálnak tőlem és a fizetésemre pályáznak,ezért nem akarják csak hogy elköltözzek.


De eltartom én magam akkor is, nem kell itt sajnálni tőlem már semmit akkor.

2014. nov. 1. 08:43
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Akkor írok egy normális választ is, mert csak ez a 69%-os írogat, akit valszeg kidobtak az utcára 18 évesen... Szerintem nem volt szép anyukádtól, amit mondott, de valószínűleg viccnek szánta, meg az is benne van, hogy egy szülőnek nehéz elviselni, hogy a gyereke már felnőtt, és ezért igyekszik továbbra is a kicsi lányának tekinteni őt. Jó érzés, amikor az ember először kezd dolgozni és pénzt keresni, jó, amikor mások is elismerik ezért és nem veszik el a kedvét tőle.
2014. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Nincs ebben semmi nagy dolog, hogy vettem valamit, ez az én dolgom és nem kell érte elismerés, vicces is lenne,

de egy szülő hogyan szólhat be ilyet?

Nem hiszem hogy ez volt a megfelelő viselkedés.

Egyszerűen csendben kellett volna maradnia.

2014. nov. 3. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!